انصاری: هم کتک خوردم، هم دیسکالیفه شدم

فرنگی کار وزن ۸۷ کیلوگرم انتخابی تیم ملی گفت: این خیلی ناراحت کننده بود چون هم کتک خوردم و هم دیسکالیفه شدم.

  1. پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۸:۵۰ (۱ سال،۹ ماه قبل)
انصاری: هم کتک خوردم، هم دیسکالیفه شدم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مشرق، در جریان دیدار دور دوم وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی سعید عبدولی و ایمان انصاری به مصاف یکدیگر رفتند که درگیری های دو کشتی گیر در نهایت به زدوخورد شدیدی انجامید و دو کشتی گیر درگیری شدید در میانه تشک با همدیگر پیدا کردند به طوری که زدوخورد به تشک کناری هم کشیده و  باعث مختل شدن آن مسابقه شد.

این پایان درگیری ها نبود و بعد از اخراج هر دو کشتی گیر درگیری ها در خارج از سالن مسابقه و در سالن گرم تمرین و حتی خارج از سالن هفتم تیر ادامه پیدا کرد به طوری که انصاری مدعی شد برادران عبدولی در سالن تمرین به او حمله کرده اند.

بعد از این اتفاق ماموران در خارج از سالن تلاش زیادی کردند تا انصاری و کرامت عبدولی، که ضربه شدیدی به انصاری وارد کرده بود، را آشتی دهند که در نهایت و پس از کش و قوس های فراوان به صورت صوری آشتی صورت گرفت، اما انصاری به شدت از این اتفاق ناراحت بود.

ایمان انصاری در این خصوص گفت: همه دیدند چه اتفاقی افتاد در حالی که من تقصیری نداشتم و فکر می کردم داوران عبدولی را دیسکالیفه کرده اند، اما من را هم از ادامه مسابقات محروم کردند.

وی ادامه داد: اما فقط این نبود؛ بعد از پایان مسابقه هم در رختکن برادران عبدولی به من حمله کردند و بینی ام را شکستند؛ این خیلی ناراحت کننده بود چون هم کتک خوردم و هم دیسکالیفه شدم. تمام  مربیان تیم ملی شاهد هستند که چقدر در این مدت برای موفقیت در انتخابی زحمت کشیده بودم، اما خیلی راحت حق من را نادیده گرفتند؛ در حالی که چند روز بعد که آبها از آسیاب افتاد، یک انتخابی دیگر برای عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم می گذارند و او را به مسابقات می برند، اما من چه؟ تمام زحمات این چند ساله ام به هدر رفت.
همرسانی نوشتار: