قوچان نژاد: برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی انگیزه زیادی دارم

ورزش ۱۱ ،رضا قوچان نژاد در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال اظهار کرد: بسیار خوشحالم که به تیم ملی اضافه شدم.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
قوچان نژاد: برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی انگیزه زیادی دارم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خودم و سایر بازیکنان انگیزه زیادی داریم و حس می کنم برای جام جهانی آماده هستیم. یک بازی دوستانه و خداحافظی را قبل از جام جهانی در تهران داریم و از مردم خواهش می کنم به استادیوم آمده و ما را تشویق کنند چون آخرین بازی ما در تهران است و می خواهیم با یک حس و انرژی خوب به روسیه برویم و نتایج خوبی بگیریم.

او درباره رقیبانش در پست فوروارد بیان کرد: این رقابت برای کیفیت تیم ملی خوب است و هر چه بازیکن خوب بیش تری داشته باشیم، تیم ملی پیشرفت می کند. همه باید برای پست خودشان بجنگند و از این لحاظ سطح بازی بالا می رود. مطمئنم همه بازیکنان و خودم انگیزه زیادی داریم و حاضریم بجنگیم اما از همه مهم تر تیم ملی است. این که چه کسی بازی کند یا نکند، آقای کیروش تصمیم  می گیرد. مهم این است تیم ملی نتیجه بگیرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: گروه سختی داریم اما فوتبال است و همه کار شدنی است. تمام تمرکزمان به خودمان است و می دانیم سه بازی خیلی سخت خواهیم داشت. با تیم های ترکیه، ازبکستان و یونان بازی دوستانه خواهیم داشت و محک خوبی است. در حال حاضر همه چیز مثبت است و بقیه بازیکنان هم کم کم به تیم ملی اضافه می شوند. روحیه همه نیز بالا بوده و بقیه اش دست خداست.