پاداش آقای گلی علیپور باور نکردنی است!

قبل از شروع لیگ شانزدهم، قرارداد علیپور را با رقم بسیار ناچیز ۲۵۰ میلیون تومان (در همان زمان، قرارداد بازیکنان دیگر پرسپولیس ۹۵۰ میلیون تومان بود) تا سه فصل تمدید کردند.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
پاداش آقای گلی علیپور باور نکردنی است!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حالا دو فصل از آن گذشته و علیپور آقای گل لیگ برتر شده است. در میانه های فصل، وقتی خیریت پرسپولیس محروم بود، علیپور با گل هایش جور این مهاجم را کشید و نه تنها آقای گل پرسپولیس شد بلکه توانست به قهرمانی سرخپوشان کمک شایانی کند. این اتفاق در کنار عملکرد خیره کننده علیپور در زمین و همچنین اخلاق حرفه ای که داشت، باعث شد مدیران جدید باشگاه راضی به بالا بردن رقم این قرارداد شوند. آنها رقم قرارداد علیپور را تا حدود دو و برابر نیم بالا بردند اما آپشن های قرارداد سر جای خود باقی ماند. حالا علیپور که آقای گل لیگ شده، بابت رقم زدن این عنوان تنها ۱۰ درصد از قراردادش را دریافت می کند اما این ۱۰ درصد از قرارداد ۲۵۰ میلیونی و اصلی علیپور خواهد بود. به معنای دیگر، باشگاه حاضر نیست بیش از ۲۵ میلیون تومان بابت آقای گلی در لیگ برتر به علیپور پرداخت کنند و این در حالی است که خیریت پرسپولیس آقای گل فصل های پانزدهم و شانزدهم فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، حدود ۱۲۰ میلیون تومان در هر فصل دریافت کرد چون قرارداد بالایی داشت و بعد هم در نیم فصل، پرسپولیس را در شرایطی که حق جذب بازیکن نداشت و به خاطر همین طارمی محکوم شده بود، رها کرد و رفت ولی علیپور در بدترین شرایط ممکن، دست پرسپولیس را گرفت. حالا متمم قراردادش را کنار گذاشته اند و از قرارداد اصلی که توسط علی اکبر طاهری با کمترین رقم ممکن برای علیپور نوشته شده بود، قرار است پاداش آقای گلی اش را بدهند.

عجیب تر اینکه علیپور نیز از جمله بازیکنانی است که فصل قبل به خاطر هدیه دادن پیراهنش به هواداران و همچنین پوشیدن پیراهنی با برندهای دیگر (بدون اینکه از قرارداد باشگاه با اسپانسر اطلاع داشته باشند) حدود ۱۰۰ میلیون تومان جریمه شده بود و کسر از قراردادش نیز در حسابرسی باشگاه منظور شده است. قرارداد این فصل علیپور احتمالاً تا حدود ۹۵۰ میلیون تومان بالا می رود. در شرایط فعلی، قراردادش حدود ۷۰۰ میلیون تومان است.