ستایش روزنامه ی وچرنی لیست کرواسی از ورسالیکو

ورسالیکو، بهترین بازیکن دنیا در پست خود

سه تفنگدار کروات ، لوکا مودریچ، دانیل سوباشیچ و شیمه ورسالیکو، در سه خط دروازه، دفاع و میانی تیم ملی کرواسی آماده ی جدال با فرانسه در فینال جام جهانی هستند.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
ستایش روزنامه‌ی وچرنی لیست کرواسی از ورسالیکو /  ورسالیکو، بهترین بازیکن دنیا در پست خود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

روزنامه ی کروات وچرنی لیست می گوید ورسالیکو پیش از بازی با انگلیس در نیمه نهایی جام جهانی، مصدوم و خسته بود و بعد از جدال دشوار با روس ها در هیچ تمرینی شرکت نکرده بود. تا آخرین لحظه ها حضور ورسالیکو در ترکیب شطرنجی پوشان در هاله ای از ابهام قرار داشت اما او به میدان رفت تا یکی از قهرمانان پیروزی حماسی کرواسی در مصاف با انگلیس باشد.

دامی چاچیچ، مربی ورسالیکو در رده ی جوانان که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ مربی گری او را به عهده داشته می گوید بعد از دیدار با روسیه با ورسالیکو در تماس بوده و شیمه به او گفته با وجود مصدومیت ها به هر قیمتی باشد در مقابل انگلیس بازی خواهد کرد. چاچیچ می گوید من شیمه را از قبل می شناختم و می دانستم وقتی می گوید بازی خواهم کرد، هر طور شده به حرفش عمل می کند. چاچیچ آن سالها از بین ۱۰۰ فوتبالیست جوانی که تحت هدایتش بوده اند باید ۳۰ نفر را برای راه یابی به مراحل  بعدی انتخاب می کرده و ورسالیکو یکی از آن سی نفر بوده.

روزنامه ی کروات می گوید ورسالیکو به تدریج پیشرفت کرده و به فوتبالیستی درجه یک تبدیل می شود. تا جایی که او در حال حاضر در پست خود بهترین بازیکن دنیا است. حضور در اتلتیکو مادرید در حال حاضر نقطه ی اوج فوتبال باشگاهی او است. شیمه اگر سالم باشد بازیکنی در کلاس جهانی است و می تواند به یکی از درخشان ترین ستاره های فوتبال دنیا تبدیل شود. روزنامه ی کروات می گوید ما به تک تک بازیکنان تیم ملی مان در روسیه افتخار می کنیم ولی مودریچ، سوباشیچ و ورسالیکو یک چیز دیگر بوده اند.

منبع : ووچرنی لیست