شانس لوکا مودریچ برای فتح توپ طلا چقدر است؟

ورزش ۱۱ - در فصل پرهیجان و بزرگ رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی آن فروغ همیشگی را نداشتند؛ دو مدعی بزرگ فتح توپ طلا در سال  با نمایش های خود فرصت را برای دیگر مدعیان این عنوان مهیا کردند تا بتوانند خود را در این اوضاع به رتبه های بالایی جدول برسانند!

  1. سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷ ساعت ۱۹:۰۱ (۲ سال،۲ ماه قبل)
شانس لوکا مودریچ برای فتح توپ طلا چقدر است؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پس از رونالدو و مسی نگاه ها همچون همیشه به سوی نیمار رفت؛ او در این سال ها به صورت دائم گزینه سوم بوده است و به عنوان گزینه جانشین این ۲ ابر ستاره معرفی می شد، مسئله ای که دائما او را عصبانی می کرد  تا مدعی باشد که حقش بیش از این هاست!

شانس لوکا مودریچ برای فتح توپ طلا چقدر است؟

نیمار در جام بیست و یکم و پس از حذف رونالدو و مسی این فرصت را داشت که نشان بدهد حقش چیست! اما او در این زمینه هم موفق نبود؛ نیمار یک بازنده بزرگ بود، بازنده ای که فقط به دنبال  نمایش های فانتزی اش نشان داد هنوز در حد و اندازه های یک ستاره بزرگ نیست و نخواهد بود!

شانس لوکا مودریچ برای فتح توپ طلا چقدر است؟

کیلیان امباپه با توجه به سن کمی که داشت در حد و اندازه های یک ستاره بزرگ ظاهر شد، این ماجرا اما در تیم ملی فرانسه زیادتر نمود داشت تا در پاری سن ژرمن، چرا که ستاره ۱۹ ساله فرانسوی ها نمی توانست گزینه ای برای رقابت با مسی و رونالدو باشد.

تنها گزینه ای که در این سال ها با کیفیت بوده و همواره جزئی از لیست نامزد های دریافت توپ طلا محسوب می شد، لوکا مودریچ ستاره کروات هاست، او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز توانست با رهبری خود کرواسی را به فینال برساند و توپ طلای بهترین بازیکن جام را هم از آن خود کند! اما او تا چه اندازه در برابر نام رونالدو و مسی شانس خواهد  داشت؟

شانس لوکا مودریچ برای فتح توپ طلا چقدر است؟

تجربه می گوید شانس مودریچ صفر درصد است! چرا که او در برابر فرانک ریبری، ژاوی و آندرس اینیستا که به ناحق از فتح توپ طلا محروم شده بودند، قربانی نام کریستیانو رونالدو و لیونل مسی شده بودند، اما در این مقطع زمانی این مسئله وجود دارد که رونالدو از سطح اول فوتبال و باشگاه رئال جدا شده است و مسی در چالشی بزرگ به نام افت پس از جام جهانی به سر می برد، آیا این فاکتور های فرانس فوتبال را متقاعد خواهد کرد تا توپ طلا را به لوکا مودریچ اهدا کند؟