اختلاف ۸ میلیاردی امیری را به ترکیه برد

روز گذشته هافبک مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با عقد قراردادی رسمی به ترابوزن اسپور ترکیه پیوست.

  1. یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ ساعت ۱۱:۵۰ (۲ سال قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
روز گذشته وحید امیری هافبک - مهاجم یکی، دو فصل اخیر تیم فوتبال پرسپولیس با عقد قراردادی رسمی به تیم ترابوزان اسپور ترکیه پیوست.
از زمان جدایی امیری از پرسپولیس بحث های زیادی مبنی بر مبلغ قرارداد این بازیکن مطرح شد و خیلی ها گفتند مگر ترابوزن چقدر به امیری داده که او را از پرسپولیس جدا کرده است.
طبق اعلام باشگاه ترابوزن اسپور امیری برای دو سال حضور در این تیم مبلغ ۱/۴ میلیون یورو از این باشگاه دریافت خواهد کرد که این مبلغ با یوروی ۱۰ هزار تومانی به بیش از ۱۴ میلیارد تومان می رسد که رقم بسیار قابل توجهی است.
این در حالی است که باشگاه پرسپولیس قصد داشت با تمام آپشن های قرارداد، حدود ۳ میلیارد به امیری پول دهد که به این ترتیب امیری برای دو سال حضور در پرسپولیس چیزی حدود ۶ میلیارد از پرسپولیس دریافت می کرد. این یعنی حدود ۸ میلیارد اختلاف بین پیشنهاد تیم ترکیه ای و پرسپولیس وجود داشته است.
در این شرایط سرمربی و مدیران باشگاه پرسپولیس از جدایی امیری ناراحت نیستند و فقط از نوع رفتار او در روزهای پایانی کمی گله مند هستند. مدیران پرسپولیس اعتقاد دارند زمانی که وکیل امیری آن همه شرط برای تمدید قرارداد این بازیکن گذاشت و باشگاه هم آنها را پذیرفت چرا در نهایت او در پرسپولیس نماند.
مدیران باشگاه پرسپولیس از جدایی امیری به هیچ عنوان ناراحت نبوده و تنها از نوع رفتار او در روزهای پایانی انتقالش به ترابوزن گله مند هستند.