پیوس: به امیری حق می دهم که به ترکیه رفت

پیشکوست باشگاه پرسپولیس گفت: من حق را به امیری می دهم که به ترکیه رفت چرا که باید آینده خود را تامین می کرد، وحید دین خود را به پرسپولیس ادا کرده بود.

  1. یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ ساعت ۱۱:۵۰ (۲ سال قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
فرشاد پیوس در خصوص وضعیت پرسپولیس بعد از جدایی چند تن از بازیکنان اظهار داشت: پرسپولیس هیچوقت ضعیف نمی شود و با آمدن بازیکنان جدید جان می گیرد و می تواند در اوج باقی بماند. البته من حق را به امیری می دهم که به ترکیه رفت چرا که باید آینده خود را تامین می کرد. وحید دین خود را به پرسپولیس ادا کرده و این حق را داشت که در ۲ یا ۳ سال باقی مانده از دوران فوتبالی اش در خارج از ایران بازی کند.
وی افزود: از ماندن بیراوند بسیار خوشحال شدم او دروازبان آینده داری است و می تواند به پرسپولیس کمک زیادی کند. ما بازیکنانی همچون بشار رسن، عالیشاه، نوراللهی، علیپور و... داریم که می توانند جایگزین های مناسبی برای بازیکنانی که رفتند باشند.
پیشکسوت فوتبال پرسولیس در خصوص وضعیت این تیم در لیگ گفت: بسیاری از تیم ها در حال بدنسازی هستند و مسلما لیگ را خوب و پر قدرت نمی توانند شروع کنند. پرسپولیس باید بتواند زیادترین امتیاز ها را ازآن خود کند و در بازی های بیرون از خانه حداکثر امتیاز ها را کسب کند. اعتقاد دارم تیم ما بسیار خوب و آماده است و می تواند همچون فصل قبل قهرمان لیگ شود.
وی در پایان در خصوص وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمان آسیا خاطر نشان کرد: بازی در آسیا بسیار متفاوت و سخت است و تیم حریف بازیکنان خارجی خوبی جذب کرده و نقاط ضعف خود را پوشانده، برگ برنده ما در آسیا هواداران ما هستند و بهتر است که پرسپولیس در زمین حریف با ارائه بازی دفاعی، کار را در آزادی و در حضور تماشاگران خود تمام کند.