سلطانی فردر جمع بازیکنان تیم امید:در کلکسیون فوتبال صعود به المپیک و درخشش در جاکارتا را کم داریم

  1. یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ ساعت ۱۱:۵۷ (۲ سال قبل)
خبرگزاری فارس: سلطانی‌فردر جمع بازیکنان تیم امید:در کلکسیون فوتبال صعود به المپیک و درخشش در جاکارتا را کم داریم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خبرنگار ورزشی ، مسعود سلطانی فر در جمع بازیکنان تیم ملی امید گفت: خوشبختانه ۲ تیم بزرگ ما در جمع ۸ تیم برتر آسیا هستند و کارنامه فوتبال کشور ما کارنامه خوبی است، در این کلکسیون درخشش تیم امید را کم داریم.

وی افزود: از کمیته ملی المپیک، فدراسیون و بازیکنان می خواهم که برای این مهم تلاش کنند. فوتبال ما تنها فدراسیون ۵ ستاره به تعبیر اینفانتینو بوده و بهترین نتیجه جام های جهانی را در گروه مرگ گرفتیم، بازیکنان ما در جام جهانی جنگیدند و کاری کردند ایران و ایرانی سربلند شوند.

سلطانی فر تاکید کرد:انتظار من این است که تیم ملی امید مثل بازیکنان بزرگسال در جام جهانی بجنگد و مدال طلای جاکارتا را کسب کند و از حیثیت فوتبال و ورزش کشور دفاع کند.اینجا سرشار از استعداد است و هزاران نوجوان و جوانان با ارده در آن شناسایی می شوند تا در عرصه ها و میادین بزرگ مبارزه کنند. ما وظیفه داریم این افراد را شناسایی کنند و از اداره کل ها خواسته ایم زمینه ظهور این افراد خلاق را فراهم کنند.

باز هم تاکید می کنم که در کلکسیون فوتبال صعود به المپیک و موفقیت در جاکارتا را کم داریم، همانطور که در جام جهانی موفق شدیم و همه شاهد بودند برای اولین بار مقام معظم رهبری با وجود شکست از بازیکنان حمایت کردند. شما دیدید در بازی با پرتغال تا مرز صعود بودیم ولی امیدوار هستیم که در جام جهانی آینده به دور بعد صعود کنیم.

پس از پایان صحبت های وزیر ورزش با بازیکنان تیم ملی، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی امید  برای سلطانی فر دست زدند، در پایان هم سلطانی فر وقتی رضا شاهرودی را دید خطاب به وی گفت: او که رضا مالدینی است! در همین لحظه بازیکنان دوباره برای وزیر ورزش دست زدند و او را تشویق کردند.

ا