کرانچار: آنهایی که بازیکن ندادند باید به ملت ایران پاسخ دهند

  1. یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ ساعت ۱۲:۰۱ (۲ سال قبل)
کرانچار: آنهایی که بازیکن ندادند باید به ملت ایران پاسخ دهند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرمربی تیم فوتبال امید، گفت: اینکه چرا بازیکن ندادند باید از مسئولان باشگاه ها سوال کنید و آنها باید مقابل ملت ایران پاسخگو باشند که چرا از حضور در اردوی تیم امید ممانعت کردند.

زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین تیم امید، گفت: فکر می کنم اقدام بسیار زیبایی از سوی وزیر و رئیس کمیته المپیک است که به تمرین تیم امید می آیند و این باعث انگیزه بازیکنان می شود و نشان می دهد چقدر توجهات بالا است. این دیدار باعث می شود من هم بهتر انتظارات مردم را مطرح کنم و نشانه توجه مردم حضور این دو مقام بالارتبه ورزش است.

وی در مورد اینکه تیم امید قرار است برای اولین بار با بازیکنان زیر ۲۱ سال در بازی های آسیایی شرکت کند، گفت: اولین اردوی ما از ۲۵ خرداد آغاز شد. همان زمان باشگاه ها هم کارشان را آغاز کردند ما تعداد زیادی بازیکن را آماده کردیم اینکه قرار است با نفرات زیر ۲۱ سال به رقابت ها برویم نشان می دهد که هدف ما المپیک است، قصد داریم به تجربه این بازیکنان بیفزاییم. اینکه ما مقابل بازیکنانی با سن بالاتر قرار است بازی کنیم دلیلی بر این نیست که به دنبال کسب نتیجه نیستیم بلکه ما قصد داریم به نتایج مسابقات آسیایی هم حمله ور شویم.

کرانچار در رابطه با تغییر برنامه قرعه کشی بازی های آسیایی و اینکه تعدادی از باشگاه ها با تیم امید همکاری نکردند، اظهار داشت: فکر می کنم این موضوع باعث افتخار باشگاه ها است که بازیکنانشان بتوانند در این رقابت های بزرگ حضور یابند، اینکه چرا بازیکن ندادند باید از مسئولان باشگاه ها سوال کنید و آنها باید مقابل ملت ایران پاسخگو باشند که چرا از حضور در اردوی تیم امید ممانعت کردند.در مورد گروه تیم امید هم بگویم فعلاً ما می دانیم که با این حریفان بازی داریم و چیزی که مربوط به من است در گروه دشواری با حضور عربستان، کره شمالی و میانمار قرار گرفتیم.