درویش: صیادمنش در سایپا حاشیه ای نداشت

ترابی در هر صورت نمی تواند به تراکتورسازی برود

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: الهیار صیادمنش در تیم سایپا هیچ حاشیه ای نداشت.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
ترابی در هر صورت نمی‌تواند به تراکتورسازی برود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

رضا درویش  در مورد تساوی خانگی مقابل ذوب آهن گفت: با توجه به اینکه در بازی با پیکان نتیجه ای دور از ذهن گرفته بودیم سرمربی تیم به خوبی تیم را بازسازی کرد. ذوب آهن هفته قبل مقابل استقلال موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد کرد اما در بازی با ما فقط یک ضربه کاشته داشت.

وی در مورد دیدار هفته آینده با تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی تیم خوبی است که تماشاگران بسیار پرشوری دارد این تماشاگران نعمت بزرگی برای تراکتورسازی محسوب می شوند. قطعا سایپا برای اینکه دست پر به تهران برگردد به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد وضعیت انتقال الهیار صیادمنش به استقلال و حاشیه ای که باعث محرومیت این بازیکن شده، گفت: قرار است این هفته با مدیرعامل باشگاه استقلال آقای فتحی نشستی داشته باشیم و در مورد این انتقال به توافق برسیم. صیادمنش در تیم سایپا هیچ حاشیه ای نداشت. با حضور علی دایی در تیم ما هیچ بازیکنی حاشیه ای ندارد.

درویش در مورد پرونده انتقال ترابی به تراکتورسازی تبریز گفت: قرارداد داخلی ترابی با تراکتورسازی انطور که خودش می گوید به خاطر بحث سربازی اش بود. اکنون اما دیگر تراکتورسازی نمی تواند بازیکن سرباز جذب کند و ضمن اینکه ترابی هم دیگر سرباز نیست بنابراین در هر صورت ترابی دیگر نمی تواند به تراکتورسازی تبریز برود.

وی در مورد حواشی ایجاد شده از سوی تماشاگران در دو بازی در تهران و اهواز در هفته سوم لیگ برتر گفت: این رفتارها شایسته تماشاگران نیست. اگر تماشاگران به مساله ای هم اعتراض دارند باید از طریق مجاری قانونی آن را پیگیری کنند. در بازی سایپا و سپیدرود هم شماری از تماشاگران سپیدرودی صندلی های ورزشگاه را شکستند در حالیکه در آن بازی داور یک پنالتی برای تیم ما نگرفت و بعد که پرس و جو کردیم گفتند ظاهرا به مساله ای دیگر معترض بوده اند! صاحبان اصلی ورزش و فوتبال همین تماشاگران هستند و آنها نباید اجازه بدهند که عده ای در داخل انها رسوخ کنند و جو ورزشگاه را خراب کنند. تماشاگران یار دوازدهم تیم ها هستند بروز چنین اتفاقات حاشیه ای باعث می شود که حتی بحث حضور خانواده ها در ورزشگاه نیز به فراموشی سپرده شود.