نصیرزاده: برای فدراسیون متاسفم

داور بعضی خطاها را نمی شناخت

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به خاطر توجه نکردن به تغییر نام این باشگاه عصبانی است.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
هوشنگ نصیرزاده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز بعد از تساوی تیمش برابر پیکان، گفت: بازی خوبی بود. ما قبل از فصل اردو نرفتیم. بازی های تدارکاتی ما همین بازی های ابتدای فصل است. این داور را برای اولین بار می دیدم. انگار بعضی از خطاها را نمی شناخت. اگرچه بازی حساسی نبود اما در بعضی از صحنه پشت به توپ حرکت می کرد.

او ادامه داد: به جز چند بازیکن، ما اسکلت فصل پیش تیم را حفظ کردیم. وقتی یک تیم سه مساوی کسب می کند انگار در دو بازی باخته است.

او که عصبانی به نظر می رسید در خصوص ماجراهای تغییر اسم گسترش فولاد به ماشین سازی هم بیان کرد: من برای فدراسیون فوتبال متاسفم. باید چه کار کنیم تا اسممان را عوض کنیم؟ ما اسممان را در ثبت شرکت ها ثبت کردیم و بعد سهام مان را منتقل کردیم و بعد از کمیسیون ماده پنج پروانه گرفتیم. دیگر باید از چه کسی اجازه می گرفتیم؟ اسم جدید ما ماشین سازی تبریز است. دیگر تیمی در کشور تحت عنوان گسترش فولاد وجود ندارد. اما قبل از بازی لوگوی گسترش فولاد را نصب می کنند. به ما می گویند مجوز سازمان لیگ را بیاورید. سازمان لیگ و فدراسیون نمی توانند از هم جدا باشند. اسم باشگاه ما ماشین سازی تبریز است. فقط می توانم بگویم متاسف هستم. هر کاری بود برای تغییر اسم انجام دادیم. شاید مسئولان فدراسیون فوتبال به این اسم علاقه دارند.

او اضافه کرد: اسم گسترش را در نوشته و جدول هایشان عوض نمی کنند. مثل باشگاه استقلال که هر نامه ای می فرستادیم توجهی نمی کرد، سازمان لیگ هم هیچ توجهی به نامه های ما نمی کند. اسم تیم عوض شده است و من دلیل مقاومت سازمان لیگ و فدراسیون را نمی فهمم.

مدیرعامل ماشین سازی در خصوص طلب این باشگاه از استقلال بابت انتقال داریوش شجاعیان هم توضیح داد: هنوز چک پانزدهم اسفند سال ۹۶ استقلال پاس نشده است. این موضوع را باید کمیته تعیین وضعیت به پایان می رساند. الان ۶ ماه از تاریخ این چک گذشته است.

در ابتدای فصل باشگاه گسترش فولاد که در لیگ برتر حضور داشت نامش را به ماشین سازی تبریز تغییر داد تا این تیم تحت عنوان یک اسم قدیمی در لیگ برتر حضور داشته باشد. تیم ماشین سازی هم که در لیگ یک بود نامش را در ابتدا به گسترش فولاد تبریز تغییر داد و چند روز قبل نیز این تیم به بانی گستر ارومیه تغییر نام داد.