هجوم هندی ها و ۱۱ هزار بلیت رایگان اماراتی (عکس)

دومین دیدار مرحله گروهی در گروه اول بین امارات و هند از دقایقی دیگر در شرایطی آغاز خواهد شد که اتفاقات جالبی در خصوص بلیت فروشی این بازی رخ داده است.

  1. پنجشنبه ۲۰ دی ۹۷ ساعت ۱۹:۲۴ (۱ سال،۶ ماه قبل)
هجوم هندی‌ها و 11 هزار بلیت رایگان اماراتی (عکس)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم ملی هند در اولین بازی خود موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ تایلند را از پیش رو بردارد تا شور و شوق جالب توجهی بین فوتبالدوستان این کشور در خصوص این تیم رقم بخورد. آنها در آستانه بازی امروز خود برابر امارات به عنوان میزبان این بازی ها با حضور چند هزار نفره در صف خرید بلیت توجه علاقمندان به فوتبال را به خود جلب کردند.

این در حالی است که در خصوص تصویر دیگری که از این بازی منتشر شده، به در اختیار گذاشتن ۱۱ هزار بلیت به تماشاگران اماراتی اشاره شده است.

تیم ملی امارات به عنوان میزبان این رقابت ها امیدوار است بتواند بعد از تساوی ناامید کننده مقابل بحرین در بازی اول اکنون شانس صعود به مرحله بعدی را مقابل تیم شگفتی ساز هند افزایش دهد و با توجه به برتری این تیم در بازی قبلی نمی خواهد مقابل آنها غافلگیر شود. بر همین اساس فدراسیون این کشور امروز ۱۱ هزار بلیت به صورت رایگان در اختیار فوتبالدوستان و تماشاگران این دیدار قرار داد تا میزبان شانس خود برای صعود به مرحله بعدی را با حمایت آنها افزایش دهد.

هجوم هندی ها و 11 هزار بلیت رایگان اماراتی (عکس)

هجوم هندی ها و 11 هزار بلیت رایگان اماراتی (عکس)

با این حال طرفداران هندی که مسیر طولانی را برای حضور در امارات پشت سر گذاشتن و برخی از آنها نیز با حضور در بازار کار این کشور، جزو مهاجران پرتعداد این کشور محسوب می شوند، امروز با حضور در صف طولانی خرید بلیت بازی به دنبال حمایت از کشور خود بوده اند و باید دید در بازی امشب تقابل دو تیم با چه نتیجه ای توام خواهد شد.