ولخرجی چند میلیون دلاری در سال ریاضت اقتصادی ! + عکس

پرسپولیس با خرید مهاجم سرشناس دینامو زاگرب، گرانترین خرید تاریخش را انجام داده است!

  1. جمعه ۲۱ دی ۹۷ ساعت ۲۰:۲۵ (۱ سال،۵ ماه قبل)
استارت اخباری و کنستانت با تراکتورسازی (عکس)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بودمیر مهاجم جدید قرمزها گزینه ای است که به اصرار برانکو ایوانکویچ و به جای گادوین منشا جذب شد. درباره او رسانه های نزدیک به برانکو نوشته اند قیمتی حدود ۱۰ میلیارد تومان دارد و این یعنی ارزش این بازیکن با پولی که صرف جدایی گادوین می شود،چیزی حدود ۱ میلیون دلار است . رقمی بی سابقه در تاریخ پرسپولیس، تازه به شرطی که قیمت دلار افزایش پیدا نکند!

تا قبل از این گرانترین خریدهای این تیم ها زیر ۵۰۰ هزار دلار بود اما حالا قرمزها رکورد شکسته اند. البته این تنها یار گرانقیمت نیم فصل نیست.

کنستانت یار جدید تراکتور که سابقه بازی در میلان ایتالیا را دارد هم رزومه ای گران دارد. او هم قراردادی حدودا میلیون دلاری داشته.

بازیکنی که سال قبل سیون سوئیس بازی کرده است و البته به میدان نرفته چون به دلیل دعوا با مدیر باشگاه سوئیسی روی سکوها تبعید شده بود.

همین حالا استقلال دنبال مهاجمی خارجی است. آنها بعد از دور ریختن میلیون دلاری دو خرید نیم فصل اول شان احتمالا برای نیم فصل دوم یک مهاجم گران در حد یار پرسپولیس می گیرند.

این خریدهای گران که نمونه هایش در اصفهان هم رخ داده، در سالی رخ می دهد که می گویند یکی از سیاه ترین سالهای اقتصادی مردم ایران خواهد بود.
همرسانی نوشتار: