سربی مربی پنجاب هند: دایی از بزرگ ترین بازیکنان آسیا بوده است

سرمربی پنجاب هند می گوید علی دایی یکی از بزرگ ترین بازیکنان آسیا بوده و سایپا تیم خوبی است.

  1. دوشنبه ۲۲ بهمن ۹۷ ساعت ۱۵:۲۸ (۱۱ ماه،۲ هفته قبل)
پنجاب
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ساچین داناجی، سرمربی مربی پنجاب هند در نشست قبل بازی تیمش برابر سایپا در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: تشکر می کنم از فدراسیون فوتبال ایران که در هر شرایطی ما را حمایت کردند. خوشحالیم که در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

او ادامه داد: باعث افتخار است در مورد علی دایی صحبت کنم. ایشان یکی از بزرگ ترین بازیکنان آسیا هستند. بهترین گلزن آسیا و ایران هستند. سایپا تیم خوبی است ولی ما آمدیم فوتبال بازی کنیم و امیدواریم بازی جذابی در انتظارمان باشد.

وی افزود: تیم ما، چهار سال پیش تشکیل شد و نام خوبی در فوتبال هند داریم. این تیم سورپرایز غیرقابل پیش بینی برای هند خواهد بود. لیگ هند، لیگ متفاوتی است. ما این جا برای بازی های آسیایی آمدیم. شخصیت محبوب ما محمود الامنا است. او از محبوبیت زیادی برخوردار است.

محمود الامنا، بازیکن تیم پنجاب نیز در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر سایپا گفت: خوشحالم که به ایران برگشتم. این را می دانم فوتبال ایران در سطح بالایی است و بازیکنان و تیم ملی خوبی دارد. ما بازی های سایپا را دیده ایم و می دانیم که بازیکنان قوی دارد. ما آمدیم که بجنگیم و آمدیم تا این کار را انجام دهیم. ما آمدیم تا اینجا برنده باشیم.

او در مورد کناره گیری سرمربی تیم اظهار کرد: مربی سابق استعفا دادند به خاطر دلایل شخصی نه باشگاهی.