تمهیدات آتش نشانی تهران برای دربی ۹۸

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تمهیدات آتش نشانی تهران را برای دربی ۹۸ پایتخت اعلام کرد.

  1. جمعه ۹ فروردین ۹۸ ساعت ۱۶:۳۹ (۱ سال،۳ ماه قبل)
در حاشیه شهرآورد ۸۸ تهران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سید جلال ملکی در این باره گفت: شنبه ۱۰ فروردین دربی پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد که با توجه به این برگزاری این مسابقه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تمام تلاش و توان خود را جهت تامین ایمنی افراد حاضر در ورزشگاه به کار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا علاوه بر اینکه ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی تهران در آمادگی کامل قرار دارند، ایستگاه شماره ۲۰ در مجموعه ورزشگاه آزادی مستقر خواهد شد. همچنین آتش نشانان نیز در ۱۵ نقطه به همراه ۱۱ دستگاه سنگین، چهار دستگاه موتور سیکلت و یک گروه نجات در بخش های مختلف از جمله تقاطع، خیابان و اتوبان های منتهی به ورزشگاه آزادی، درب های ورودی و خروج، پارکینگ ها و.. مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به استقرار یک گروه نجات در پی برگزاری دربی ۹۸ نیز گفت: این گروه نجات که متشکل از ۴۵ آتش نشان است قبل از آغاز مسابقه تا پایان مسابقه و سپس تخلیه ورزشگاه و عادی شدن تردد در نقاط مشخص مستقر خواهند بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: مدیران عملیاتی منطقه ورزشگاه آزادی نیز به همراه خودرو به صورت سیار گشت زنی خواهند کرد و مواردی که نیاز به امدادرسانی داشته باشند را اطلاع رسانی خواهند کرد.

ملکی در پایان از افرادی که قصد دارند برای تماشای مسابقه در ورزشگاه حاضر شوند تقاضا کرد تا همکاری های لازم را با سازمان آتش نشانی داشته و در صورت مشاهده هر حادثه ای سریعا آن را اطلاع رسانی کنند.