نورافکن: شارلوا درباره من تصمیم می گیرد

بازیکن استقلال می گوید تکلیف ماندن او در این تیم به باشگاه شارلوا بلژیک بستگی دارد.

  1. شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ ساعت ۱۴:۳۹ (۹ ماه،۱ هفته قبل)
امید نورافکن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم اظهار کرد: امروز تهران را به مقصد ابوظبی ترک می کنیم و دو جلسه تمرینی را پشت سر می گذاریم. این دیدار بازی سختی برای ما خواهد بود زیرا بازی رفت را برده ایم و آن ها برای انتقام می آیند. ما نیاز به این سه امتیاز داریم و با تمرکزی که ما داریم و حمایت هواداران می توانیم دوباره این تیم را شکست دهیم.

وی افزود: ما باید ۵ امتیازی که فاصله داریم را جمع کنیم تا صعود کنیم. سعی می کنیم در این ۳ بازی حداکثر امتیاز را کسب کنیم تا بتوانیم صعود کنیم.

مدافع استقلال درباره برکناری کرانچار گفت: تقریباً ۶ ماه است که با کرانچار کار می کنیم و خیلی چیزها از او یاد گرفتیم. در این مورد تصمیم گیرنده نه من هستم و نه سایر بازیکنان و فدراسیون هر تصمیمی بگیرد ما گوش به فرمان هستیم.

او همچنین درباره جایگاهش در تیم ملی امید و این که برخی می گویند او به عنوان بزرگ تر مهدی قائدی در تیم امید حضور دارد، گفت: نه این طور نیست. من بزرگ تر مهدی نیستم. قائدی هم مشکلات زیادی داشته است ولی امیدوارم روند خوبش ادامه پیدا کند.

نورافکن درباره تمدید قراردادش با استقلال گفت: من پیشنهاداتی داشته ام اما از ته دل دوست دارم در استقلال بمانم. باید ببینیم باشگاه شارلوا چه تصمیمی می گیرد و تکلیف این تیم با استقلال چه می شود. من دوست دارم در استقلال بمانم اما اگر شارلوا اجازه ندهد باید به این تیم برگردم.