پشت پرده سرمربیگری شهریار در تیم ملی

«مهدی تاج، محمود اسلامیان و محمدرضا داورزنی و البته وزیر ورزش تنها افرادی هستند که از پروسه مذاکره با مربیان مختلف برای هدایت تیم ‬ ملی با خبرند و حتی اعضای هیأت رئیسه هم ‏اطلاعات دقیقی درباره روند مذاکرات برای انتخاب جانشین کی روش ندارند.»

  1. شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۲:۴۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
علی دایی سایپا و نساجی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به‬ گزارش‬ ، ‬ روزنامه‬ شهروند‬ نوشت: «علی دایی در ماه های اخیر به دفعات درباره شایعه سرمربیگری دوباره اش در تیم ‬ ملی صحبت کرده و تأکید ‏داشته گرفتن چنین پستی برایش به هیچ عنوان وسوسه نیست و فعلاً به سایپا فکر می کند. این اظهارات آقای ‏گل فوتبال جهان البته هیچ وقت باعث نشد شایعات به اتمام برسد و با این ‬ که مدیران فدراسیون تأکید کرده اند ‏مربی بعدی تیم ‬ ملی یک چهره سرشناس خارجی خواهد بود باز هم شایعه حضور دایی در تیم ‬ ملی بر سر زبان ها ‏افتاد!

در همین رابطه بد نیست بدانید که صحبت های محمود شیعی، عضو هیأت رئیسه فدراسیون باعث داغ شدن بحث ‏بازگشت دایی به نیمکت تیم ‬ ملی بوده است. اخیراً وقتی از این مقام مسئول درباره احتمال سرمربیگری دایی در ‏تیم ملی سوال شده جوابی مشکوک داده و گفته است: «طبق صحبت های تاج امیدوارم تا ۱۰ روز آینده سرمربی ‏تیم ملی انتخاب و معرفی شود. با این حال برانکو ایوانکوویچ جزو گزینه ها نیست اما نمی توانم درباره سایر ‏گزینه ها و علی دایی توضیح دهم.»

بلافاصله پس از همین اظهارات خیلی ها در جامعه فوتبال به این نتیجه رسیدند که گویا در پشت پرده دایی با توجه ‏به ارتباط بسیار خوبی هم که با مهدی تاج دارد، از اصلی ترین گزینه های جانشینی کارلوس کی روش است که ‏به خاطر اعتبارش در فوتبال ایران می تواند بسیاری از فشارها و حاشیه های دوران بعد از کی روش را مدیریت ‏کند.‏

این شایعات غیر رسمی البته در شرایطی مثل بمب در فضای مجازی منفجر شد که مازیار ناظمی مدیر‬ کل روابط ‏عمومی وزارت ورزش هر از چند گاهی در صفحه رسمی خود در توئیتر درباره پروسه انتخاب سرمربی تیم ‬ ملی ‏توضیحاتی کلی و بدون ذکر جزئیات ارائه می دهد و از هشتگ دوباره طلوع می کنیم هم استفاده می کند. به ‏همین ترتیب برای خیلی ها این سوال به وجود آمده آیا منظور مسئولان ورزش و فوتبال ایران برای طلوع دوباره ‏انتخاب علی دایی است یا اصلاً فوتبال ایران با این مربی قرار است طلوعی دوباره داشته باشد؟

در پایان بد نیست ‏این نکته را هم بدانید که مهدی تاج، محمود اسلامیان و محمدرضا داورزنی و البته وزیر ورزش تنها افرادی هستند که از پروسه مذاکره با مربیان مختلف برای هدایت تیم ‬ ملی با خبرند و حتی اعضای هیأت رئیسه هم ‏اطلاعات دقیقی درباره روند مذاکرات برای انتخاب جانشین کی روش ندارند.»