حسینی: وقتی قهرمان می شویم که جام بگیریم

تمرکز هواداران و بازیکنان به بازی ماشین سازی است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برخی با بیان این که پرسپولیس قهرمان شده و یا دیگر قهرمان نمی شود می خواهند به این تیم ضربه بزنند.

  1. چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۰۸ (۱ سال،۴ ماه قبل)
سید جلال حسینی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سیدجلال حسینی درباره وضعیت پرسپولیس پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: ما چند بازی سخت را پشت سر گذاشتیم که بیش تر از همه دیدار برابر پاختاکور و هم چنین تراکتورسازی از بازی های خارج از خانه ما بود؛ اما بازیکنان ما با تمام وجود زحمت کشیدند تا بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم. با این حال ما از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتیم و نتوانستیم به دور بعدی صعود کنیم. الان دیگر باید همه تمرکزمان فقط روی لیگ برتر باشد. ما دو بازی بسیار سخت پیش رو داریم که برای مان بسیار حساس هستند. برابر ماشین سازی تبریز باید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم و در هفته آخر هم در جم به مصاف پارس جنوبی برویم. از هواداران خواهش می کنم مثل همیشه که حمایت کردند و سنگ تمام گذاشتند در این شرایط حساس هم از تیم حمایت کنند.

او افزود: ما دو بازی بسیار سخت داریم که امیدوارم همه کمک کنند در این دو بازی حساس پیروز بشویم چرا که می دانیم کارمان برای کسب عنوان قهرمانی سخت است. ما بازیکنان پرسپولیس مطمئناً همه تمرکزمان روی این دو بازی است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره اشتباهات داوری در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متأسفانه ما از داوری خیلی ضربه خوردیم. همه دیدند داوری چقدر ما را اذیت کرد اما باید بپذیریم که دیگر آسیا برای مان تمام شده و الان دیگر فقط باید درباره لیگ برتر صحبت کنیم. ما کارمان برای آینده سخت خواهد بود. رقیبان پشت سرمان هستند که این نشان می دهد شرایط چقدر حساس است. امیدوارم همه مجموعه باشگاه و بازیکنان تمرکز کافی داشته باشیم و بتوانیم در این دو بازی بسیار حساس به پیروزی برسیم. ما سال سختی را پشت سر گذاشتیم و آسان به این جایگاه نرسیده ایم. بنابراین نباید به سادگی این جایگاه را از دست بدهیم. اگر نتوانیم در این دو بازی برنده و پیروز شویم دچار مشکلات زیادی از نظر روحی و روانی خواهیم شد.

وی در ادامه با بیان اینکه پرسپولیس هنوز قهرمان لیگ نشده است، گفت: برخی که می گویند پرسپولیس دیگر قهرمان شده به خاطر دشمنی با این تیم این گونه مسائل را مطرح می کنند. ما مدت زیادی است که صدر جدول هستیم و در شرایط بسیار سختی جنگیدیم و توانستیم شرایط خوبی در جدول داشته باشیم اما الان برخی خیلی راحت می گویند پرسپولیس قهرمان شده که بازیکنان و مجموعه تیم را تحت فشار بگذارند. همین الان همه می دانند اگر ما یک بازی را با پیروزی پشت سر نگذاریم رقیبان به ما می رسند. اینکه می گویند پرسپولیس از الان قهرمان شده به خاطر دشمنی با ماست. قهرمانی این گونه به دست نمی آید و باید برای به دست آوردن آن جنگید. ما هر زمان توانستیم جام را بگیریم و بالای سر ببریم آن زمان قهرمانیم نه الان که دو بازی حساس پیش روی مان است و هر لحظه امکان دارد در این دو بازی اتفاقی رخ دهد. من از همه هواداران و هم چنین از مجموعه باشگاه می خواهم به این گونه حرف و حدیث ها توجه نکنند و مثل همیشه از تیم حمایت کنند. برخی در شرایط حساس به خوبی می دانند چگونه باید به پرسپولیس ضربه بزنند و این ضربه هم کنترل شده است. من از هواداران می خواهم در این شرایط حساس فقط از تیم حمایت کنند و به حرف و حدیث ها توجهی نداشته باشند.

حسینی در بخش دیگری از صحبت هایش در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان پرسپولیس به کسب «دوگانه» هم در لیگ و هم در جام حذفی فکر می کنند یا خیر؟ گفت: متأسفانه خیلی از حاشیه ها از همین جاها شروع می شود. قبلاً راحت صحبت می کردند و می گفتند پرسپولیس سه گانه و یا دوگانه به دست می آورد، فوتبال این گونه نیست. بهترین اتفاق برای یک تیم این است که قدم به قدم و بازی به بازی پیش برود. شما نمی توانید درباره بازی که الان پیش روی شما نیست صحبت کنید. شما که هنوز در لیگ بازی دارید قاعدتاً نباید به جام حذفی فکر کنید. ابتدا باید تمرکزتان برای بازی در لیگ باشد و پس از آن به حضور قدرتمند در جام حذفی فکر کنید. از دو هفته قبل به ما می گفتند که شما قهرمانید اما الان که از آسیا حذف شدیم می گویند نه، پرسپولیس قهرمان نمی شود، این گونه حرف و حدیث ها با روح و روان بازیکنان بازی می کند. کسانی که این حرف ها را می زنند قطعاً به تیم کمک نمی کنند بلکه باعث تضعیف روحیه بازیکنان می شود. من از بازیکنان می خواهم که به این گونه مسائل توجه نکنند و فقط بازی خودشان را انجام بدهند. الان همه تمرکز پرسپولیس بازی با ماشین سازی است تا عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم هواداران مان را خوشحال کنیم.

وی در پایان درباره وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس هم گفت: تلاش های خوبی در باشگاه انجام شده، آقای عرب هم واقعاً در این زمینه زحمت می کشند. امیدواریم این تلاش ها ادامه داشته باشد تا مشکلات مالی هم برطرف شود. ما همه باید برای خوشحال کردن هواداران تلاش کنیم و وظیفه ما همین است.