ذوب آهن الان افتخار فوتبال ایران در آسیاست

مدیرعامل باید به حرف هیات مدیره گوش دهد

بازیکن پیشین ذوب آهن می گوید این تیم با صعود به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا افتخار فوتبال ایران در این قاره است.

  1. چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۴۸ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد صلصالی، بازیکن پیشین ذوب آهن درباره تساوی دو بر دو ذوب آهن برابر الزوراء و صعود این تیم به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هر حال این تیم بازی های خوبی را در این مسابقات پشت سر گذاشته بود و در دیدار دیشب هم کار سختی انجام داد که توانست در ورزشگاه حریف و در آن جو امتیاز کسب کند و صعودش را قطعی کند.

او ادامه داد: از حق نگذریم گروه این تیم آسان تر از استقلال و پرسپولیس بود و حتی در مرحله بعد هم قرعه خوبی در انتظار ذوب آهن خواهد بود. شاگردان منصوریان کار بزرگی انجام دادند و الآن آن ها هستند که افتخار فوتبال ایران در آسیا هستند. اگر ذوب آهن بتواند از النصر هم امتیاز بگیرد، به عنوان تیم اول صعود می کند که هم با روحیه بهتری در مرحله بعد ظاهر می شود و هم با تیم ساده تری روبه رو می شود. البته این نکته را هم بگویم که سطح تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بالا است و تیم ها اختلاف کمی با هم دارند.

صلصالی درباره پیش بینی اش از عملکرد ذوبی ها در ادامه این مسابقات افزود: همه دوست دارند این تیم تا فینال برسد اما ذوب آهن برای این کار نیاز به تغییرات عمده دارد. ذوب آهن باید چند بازیکن را در پست های مختلف جذب کند و تیمش را تقویت کند زیرا در مراحل بعد باید با تیم های مثل السد و الهلال بازی کند.

او درباره حواشی به وجود آمده در این تیم اصفهانی مثل ممنوع المصاحبه شدن مدیرعامل این باشگاه تصریح کرد: حواشی باید توسط خود باشگاه کنترل شود و این مربوط به سیستم باشگاه است. همان طور که بازیکن باید به حرف سرمربی گوش دهد، مدیرعامل هم باید به حرف هیأت مدیره گوش دهد. این اختلاف ها تنها به تیم لطمه می زند و سودی ندارد. اگر این تیم بخواهد موفق باشد، باید بیش تر حواس شان به ذوب آهن باشد.