برانکو: کسانی نمی خواهند ما قهرمان شویم

موفقیت برخی هم ما را خوشحال نمی کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمان لیگ با آخرین سوت آخرین بازی معلوم می شود.

  1. جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۳۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
برانکو
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان را به همه مردم عزیز ایران تبریک می گویم. در این ایام فوتبال بازی می کنیم. از مردم ایران به خاطر دنبال کردن فوتبالمان تشکر می کنم. هنوز یک بازی دیگر در تهران برابر السد داریم و فرصت خواهد بود که در برابر خبرنگاران باشیم و لذت ببریم.

او ادامه داد: دو بازی تا پایان لیگ برتر مانده است. عملاً قهرمان با آخرین سوت داور در آخرین بازی مشخص می شود. از تیم دوم جدول سه امتیاز بیشتر داریم. از همه چیز مهم تر این است که فردا بازی را ببریم که به یک قدمی سومین قهرمانی متوالی برسیم. نمی خواهم درباره ماشین سازی که قابل احترام است، صحبت کنم.

سرمربی پرسپولیس افزود: این تیم بازیکنان زیادی با انگیزه بالا دارد. بازیکنان این تیم جوان هستند و برای نشان دادند خودشان تلاش می کنند. در بازی فردا بازیکنان و هواداران تعیین کننده هستند. هواداران در هر شرایطی از ما حمایت کردند و در دنیا بهترین هستند. اطمینان دارم به تعداد بسیار زیادی فردا حضور خواهند داشت که با هم پیروزی را جشن بگیریم. ما هم از آن ها به خاطر تمام حمایت هایشان تشکر خواهیم کرد.

برانکو یادآور شد: بیرانوند محروم و انصاری و ماهینی مصدوم هستند. بشار رسن از ناحیه زانو احساس مصدومیت می کند. بقیه بازیکنان سالم هستند و اطمینان دارم فردا با انگیزه فراوان به میدان می روند.

وی در واکنش به اینکه آیا در تمرین امروز (جمعه) با بازیکنان تیمش صحبت های انگیزشی داشته و درست است که عنوان شده برخی می خواهند مانع قهرمانی این تیم شوند؟ خاطرنشان کرد: قبل از تمرین با بازیکنان جلسه داشتم. همیشه از این جلسات داریم. همین صحبت هایی که الان مطرح شده، به آن ها هم گفته ام. به آن ها گفتم بازی فردا نیازی به مربی و مدیریت ندارد. هواداران و بازیکنان تعیین کننده هستند. انتظار دارم همه بعد از بازی خوشحال باشند و با هم خوشحال شویم. کسانی هستند که نمی خواهند قهرمان شویم اما مهم ترین مساله این است که ما می خواهیم قهرمان شویم.

برانکو درباره احتمال بازی تدافعی از سوی ماشین سازی و اینکه تبریزی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود اظهار کرد: طبیعی است که این حرف را بزنند. آن ها با موفقیت ما خوشحال نمی شوند. ما هم با موفقیت آن ها خوشحال نمی شویم. بازی آن ها با سپاهان را آنالیز کردم. عملکرد خوبی داشتند. این طور نیست که بگوییم بازی تدافعی انجام خواهند داد.

سرمربی پرسپولیس درباره قراردادش با پرسپولیس برای فصل بعد و ارائه لیست فصل آینده گفت: من لیستی به باشگاه ندادم. همین امروز به بازیکنانم گفتم. همه آن ها یک تا سه سال دیگر قرارداد دارند. فقط نادری به صورت قرضی آمده است. برخی از آن ها تبصره هایی در قراردادشان دارند. این بهترین دلیلی است که چقدر به آن ها اطمینان و ایمان داریم. پرسپولیس نیازی برای نگرانی برای آینده ندارد. آن ها بازیکنانی در حد پرسپولیس هستند.

او درباره احتمال بازگشت برخی از پرسپولیسی های سابق به این تیم اظهار کرد: همه بازیکنان حرفه ای هستند. از طرفی همه بازیکنان قرارداد دارند. اگر کسی از بازیکنان پیشنهادی داشته باشد، باشگاه آمادگی مذاکره دارد. پیشنهادها باید بهتر از وضعیت فعلی آن ها در پرسپولیس باشد. احتمال برگشت برخی از بازیکنان هم وجود دارد. مدام می گویند بیرانوند پیشنهاد دارد. شجاع از قطر پیشنهاد داشت. انصاری از چین پیشنهاد داشت. طبیعی است که بازیکنانی که در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند، پیشنهاد دارد. تیم هایی مانند چلسی، لیورپول، تاتنهام و … که به فینال بروند برای بازیکنان خود پیشنهاد دارند.

برانکو درباره برگزاری جشن قهرمانی در بازی پایانی و مهمان بودن این تیم در بازی آخر گفت: طبیعی است که جشن قهرمانی برابر هواداران لذت بخش است اما قانون حکم می کند در خارج از خانه برای قهرمانی آماده شویم.