قلعه نویی: بازی ما با پدیده زیبا می شود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید تیمش بین تیم های لیگ برتر و از نظر بودجه در رتبه پنجم قرار دارد.

  1. شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
امیر قلعه‌نویی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از باشگاه سپاهان، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه اظهار کرد: یقیناً بازی بسیار سختی پیش رو داریم اما به اعتقاد من یکی از بازی های خوب لیگ هجدهم خواهد بود. پیش تر در مورد بازی با تیم ماشین سازی گفته بودم بازی سختی خواهد بود چرا که تیم ماشین سازی با لایه های دفاعی بازی خواهد کرد و چشم به ضد حمله های خود خواهد داشت و فوتبال بسته ای ارائه خواهد داد ولی به اعتقاد من در دیدار با پدیده، دو تیم بازی رو به جلو و نتیجه گرایی را ارائه خواهند داشت و صحنه های زیبایی را به نمایش خواهند گذاشت. امیدواریم چنین اتفاقی بیفتد و به هر حال ما به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار هستیم و بازیکنان ما برای برد به زمین خواهند رفت اما فوتبال واقعی زمانی است که داور سوت آغاز بازی را بزند و اینکه چه اتفاقاتی در زمین خواهد افتاد. با این حال تیم سپاهان از هر نظر آمادگی کامل را دارد و بعد از بردی که در مقابل تیم ماشین سازی داشتیم بازیکنان از لحاظ فکری و روحی در سطح بسیار خوبی قرار دارند.

وی در ادامه افزود: پیش از این بارها گفتم و مستند هم می گویم که تیم ما از لحاظ بودجه ای در مکان چهارم یا پنجم جدول قرار دارد اما خدا را شاکریم که همدلی خاصی در همه سطوح از رأس مدیریت کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، جناب دکتر عظیمیان، هیأت مدیره باشگاه و مدیر عامل باشگاه، جناب مهندس تابش که همه شاخص های مدیریتی را دارند و بازیکنان و از همه مهم تر هواداران خوب سپاهان وجود دارد و فکر می کنم من قلعه نویی کمترین نقش را در این مورد داشتم و تیم سپاهان که سال گذشته شرایط خوبی در مسابقات نداشت و در این فصل با بودجه کمتر از سه چهار تیم بالای جدول توانسته چنین نتایج خوبی را کسب کند قطعاً از الطاف خداوند و اهل بیت است و امیدوارم دو دیدار پیش رو و دیدار جام حذفی را با نتایج خوبی پشت سر بگذاریم که شرمنده مردم خوب اصفهان به خصوص هواداران نشویم.

قلعه نویی ادامه داد: زیبایی فوتبال به همدلی و طرفداری هواداران واقعی فوتبال است و نه زد و خورد هوادارنماها همانند دیدار تیم سپاهان در مقابل پارس جنوبی جم که از هواداران سپاهان استقبال گرمی صورت گرفت و از مرزبان به خاطر مهمان نوازی شان تشکر می کنم.

وی در پایان از همراهی هواداران خوب تیم سپاهان که در همه دیدارها و همه جا حتی با تعداد اندک حامی تیم بودند و بعضاً در برخی مسابقات رفتار مناسبی با آنها نشد و در هر شرایطی کنار تیم و حامی آنها بودند قدردانی کرد.