مهاجری: شرایط بازی جوانمردانه را آماده کنید

بازیکن پرسپولیس اول خطا کرد

سرمربی ماشین سازی گفت: به بازیکنان من می گویند جوانمردانه بازی کنید. اول شرایط بازی جوانمردانه را آماده کنید. کمیته داوران دقت لازم را برای چینش داوران ندارد.

  1. شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۳:۴۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
رضا مهاجری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. تلاش زیادی انجام دادند و بازی را تا دقیقه ۸۳ خوب کنترل کردند.

او در پاسخ به سوالی درباره پنالتی ادامه داد: در صحنه گل قبل از بازیکن ما، بازیکن پرسپولیس خطا کرد. من به تیم داوری تبریک می گویم چون کم اشتباه کردند. بازی با نساجی در تبریز یک صحنه بعدتر از این را برای ما همین آقای ناظمی پنالتی نگرفت.

مهاجری در پاسخ به سوال دیگری گفت: بله پرسپولیس موقعیت گل داشت و می توانست بازی را مساوی کند و یا حتی ببرد. ما خوش شانس هم بودیم. باید نیمکت ما را بعد از بازی می دیدید. من اشتباه ها را از سمت داورها نمی بینم و دپارتمان داوری باید دقت کند. به بازیکنان من می گویند جوانمردانه بازی کنید. اول شرایط بازی جوانمردانه را آماده کنید. کمیته داوران دقت لازم را برای چینش داوران ندارد. ما یک تاکتیک خوب اجرا کردیم. می دانستیم دفاع پرسپولیس بالا بازی می کند. امیدوارم هفته پایانی هم مقابل پدیده یک بازی خوب انجام بدهیم و از اعتبار خودمان دفاع کنیم.

مهاجری در مورد تعویض های تیمش هم توضیح داد: من اعتقادی به فوتبال دفاعی ندارم. ما مقابل استقلال هم خوب بازی کردیم. وقتی نه شانس قهرمانی داریم و نه قرار است سقوط کنیم دوست داریم خودمان از فوتبال مان لذت ببریم. اگر جایی هم عقب نشستیم قدرت پرسپولیس باعث آن شد.

ادامه دارد…