برانکو: از فرصت ها استفاده نکردیم

متأسفانه موقعیت های زیادی را از دست می دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه از فرصت ها استفاده نکردیم تا قهرمانی قطعی بشود.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۰۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
برانکو ایوانکوویچ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی اظهار کرد: قهرمانی لیگ با آخرین سوت داور در آخرین بازی مشخص می شود. این را قبلاً گفته بودم. متأسفانه از فرصت ها استفاده نکردیم تا قهرمانی قطعی بشود. هیچ ایرادی نمی توانم از بازیکنانم بگیریم و به آن ها به خاطر تلاش شان و اراده شان تبریک می گویم. در بازی تسلط داشتیم. حریف یک ضربه داشت و گل شد و ما بارها شوت به سمت دروازه حریف زدیم. ۱۱ موقعیت گل داشتیم. اما این فوتبال است و همیشه بهترین ها برنده نمی شوند.

او درباره تساوی های زیاد پرسپولیس گفت: برنامه ما خیلی فشرده و سخت بود. با یک برد در بازی های قبلی شاید قهرمانی ما قطعی می شد. متأسفانه موقعیت های زیادی را از دست می دهیم و این مشکل ما است.

برانکو در مورد بودیمیر هم بیان کرد: او را آوردیم تا گل بزند اما با مصدومیت ها کار او سخت شد و نتوانست در همه بازی ها بازی کند. او امروز پنالتی گرفت و در یکی دو صحنه دیگر هم داور سوت نزد. به این سادگی نیست که یک شبه همه چیز سر جایش بیاید. تیم ما با او و بدون او خیلی تفاوت دارد. او یک سال دیگر قرارداد دارد و عملاً باید بماند مگر اتفاق دیگری بیفتد.

او در مورد داوری هم اظهار کرد: من خواهشم این است که فیلم را ببینید. چیزی که من از بازیکنانم شنیدم، فقط یک پنالتی نبود بلکه سه پنالتی بود. باید فیلم بازی دیده شود.

ادامه دارد…