خلیلی: به امید هت تریک در قهرمانی لیگ به جم می رویم

سرپرست پرسپولیس معتقد است سرنوشت قهرمانی تیمش در دست خودش است و به تلاش بازیکنان این تیم در هفته آخر بستگی دارد.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۲۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
برانکو و محسن خلیلی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محسن خلیلی، سرپرست پرسپولیس شنبه شب و پس از تساوی این تیم برابر ماشین سازی گفت: از هواداران تشکر می کنم که تا این وقت شب در ورزشگاه حضور داشتند و با وجود این که نتیجه به دلخواه شان نبود، از ما حمایت کردند. دوست داشتیم در ورزشگاه آزادی جشن بگیریم اما امیدوارم در بازی بعدی سربلند باشیم زیرا حق ما با این همه مشکلات مانند فشردگی بازی ها و محرومیت از پنجره نقل و انتقالات در نیم فصل، قهرمانی است.

او ادامه داد: بازیکنان زحمت زیادی کشیدند و امیدوارم هفته بعد هت تریک قهرمانی پرسپولیس در قهرمانی را شاهد باشیم. در حیطه من صحبت درباره مسائل فنی نیست و کادر فنی باید پاسخگو باشد. درباره داوری هم بگویم که ناظمی خوب قضاوت کرد و مشکلی وجود نداشت. ما نمی توانیم صحنه ها را خوب ببینیم و به همین دلیل نمی توانیم دقیق درباره آن اظهار نظر کنند.

خلیلی درباره این که سیدجلال حسینی و برانکو گفته بودند که یک سری دشمن ها نمی گذارند پرسپولیس قهرمان شود، تصریح کرد: من همیشه مثبت فکر می کنم. در هفته آخر نتیجه در دست خودمان است و بهتر است دیگر به این قضایا فکر نکنیم. اگر بدشانسی های فوتبال بگذارند و بازیکنان تلاش کنند، می توانیم در جم قهرمانی بگیریم.