تارتار: می توانستیم تراکتور را شکست دهیم

با شرافت مقابل پرسپولیس بازی می کنیم

سرمربی پارس جنوبی جم عملکرد داور و بازیکنانش را در بازی مقابل تیم تراکتورسازی تمجید کرد.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۲۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مهدی تارتار
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم پس از تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت و تراکتور توانست در نیمه اول به گل برسد. در نیمه دوم تغییراتی در روند بازی ایجاد کردیم و موفق شدیم به گل برسیم و اگر بازیکنان ما کمی دقت می کردند می توانستیم به برد برسیم. به بازیکنان خودم تبریک می گویم که بازی بسیار خوبی از خود ارائه دادند و به داوران بازی تبریک می گویم که قضاوت بی نقصی داشتند.

او افزود: ما در تعطیلات نیم فصل یک بازی دوستانه مقابل تراکتور انجام دادیم و شناخت خوبی از نقاط ضعف و قوت این تیم داشتیم و اگر بازیکنان دقت می کردند، می توانستیم به برتری برسیم. به هر حال تراکتور تیم قابل احترامی است.

تارتار گفت: کل قراردادهای بازیکنان و کادر فنی پارس جنوبی، حدود ۱۰ میلیارد است که به اندازه قرارداد یک بازیکن تیم های دیگر است که آن هم فقط ۳۰ ۴۰ درصد پرداختی داشته اند. این موضوع باعث شد تمرکز از تیم ما دور شود و چندین اعتصاب را شاهد بودیم. هدف ما این است که بازی های شرافتمندانه ای ارائه دهیم و از همین جا قول می دهم که در بازی پایانی نیز با تمام وجود بجنگیم و سرنوشت بازی دست خدا باشد.

سرمربی پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: با این اوضاع، در فصل آینده در این تیم حضور ندارم و از شرافت تک تک بازیکنان قدردانی می کنم که با این وضعیت، توانستند نتایج خوبی بگیرند. از هواداران تیم پارس هم تشکر می کنم که پشتیبان ما بودند.

او گفت: ما امروز تیم برتر میدان بودیم، اما خوب نیست که در خصوص نقاط ضعف این تیم صحبت کنم؛ چرا که یک بازی دیگر این تیم باقی مانده است و تراکتور هنوز شانس کسب سهمیه را دارد.

مهدی تارتار در ادامه اظهار کرد: کسانی که مرا می شناسند، می دانند که همیشه نان حلال به خانه ام برده ام و قول می دهم در بازی بعدی، با شرافت مقابل پرسپولیس بازی کنیم.

او در پایان گفت: خیلی بد است که هنوز تیم ملی ما سرمربی ندارد و باید تکلیف نیمکت تیم ملی به زودی مشخص شود و به نظرم، مربیان داخلی خوبی نیز وجود دارد که می توانند نتایج خوبی بگیرند؛ البته انتظارات از تیم ملی بالاتر رفته است.

با من به طور رسمی برای تیم ملی امید صحبت نشده است، ولی این را بگویم که کار کردن برای تیم ملی افتخار است.