بیژن طاهری: حق استقلال در حال نابود شدن است

ظلمی که به ما شد، بی سابقه بود

مربی استقلال معتقد است که گل این تیم به صنعت نفت آبادان سالم بود.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۲۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
بیژن طاهری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل رسید. باتوجه به اخراج فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال، بیژن طاهری، دستیار او در نشست خبری پس از بازی حضور پیدا کرد و گفت: به نظرم صحبت درباره این بازی یک چیز بی معنا است. همه دیدند که بازی در اختیار استقلال بود. ما مشکل گل زنی داریم ولی بعد از کلی تلاش که به گل سالم می رسیم، گل را مردود اعلام کردند. من در آن لحظه به کمک داور نگاه می کردم، دقیقا وقتی که توپ وارد دروازه شد، پرچمش را بالا برد. بعد فکر کرد، ببیند که چه بگوید و گفت که توپ اوت شده است. در حالی که فیلم ها نشان می دهد که توپ گل نشده و واقعا حق تیم استقلال در حال نابود شدن است. چرا کسی به داد استقلال نمی رسد؟ چرا کسی نمی آید و بگوید که آقایان داور در طول فصل چقدر اشتباه کردید؟

او افزود: بالاخره نقش کمک داوری که پشت دروازه است در لیگ امسال چه بود؟ ما که نفهمیدیم. اگر به فیلم ها دقت کنید، او می نشیند و دقت می کند و در نهایت نمی دانم او یا کمک داور به داور اصلی می گوید. آقا اگر اشتباه کردید، عیب ندارد، بگویید که اشتباه کردید. خیلی شهامت می خواهد که یک نفر بگوید اشتباه کرده است. با این حال این کار را نکرد و گل سالم ما را مردود اعلام کرد. واقعا چه کسی می خواهد جواب هواداران استقلال را بدهد؟ آن طور که یادم است، واقعا ظلمی که امروز به این تیم شد، در طول ۱۰ سال گذشته نشده است. من شخصا از این موضوع نمی گذرم.

مربی استقلال در واکنش به اظهارات یکی از خبرنگاران که مدعی شد خبرنگاران دیدند که توپ در صحنه گل اوت شده است، بیان کرد: من فیلم بازی را دیدم و از زاویه ای که ایستاده بودم، قضاوتی نکردم. اگر توپ نیم متر بیرون بوده، پس دوربین های فیلم برداری مشکل داشتند. شما ببینید، پایی که مهدی قائدی توپ را به بیرون پاس می دهد، روی خط است. من این را در فیلم بازی دیدم و از خودم نمی گویم.

طاهری در ادامه درباره آینده همکاری اش با استقلال برای فصل بعد، اظهار کرد: من نمی دانم سیاست باشگاه بر چه مبنایی است. باید یک بازی باقی مانده در لیگ برتر و یک بازی باقی مانده در لیگ قهرمانان انجام شود تا آن ها سیاست خودشان را اعلام کنند.

او درباره ضعف استقلال در زدن ضربه های آخر گفت: ما خودمان در حال حاضر در گل زنی مشکل داریم. حالا بعد از کلی فشار هم که آوردیم، یک گل زدیم که مردود شد. من قبول دارم که مشکل گل زنی داریم به خاطر این که تمرکز مهاجمان ما در محوطه جریمه به خصوص در بازی امروز به هم ریخته است. آن ها شرایط و نتایج بازی های دیگر را در بین نیمه می دانستند و فکر می کنم به همین خاطر فکر می کنم تمرکز آن ها به هم ریخته بود.