خلیل زاده: برای تمدید قرارداد ادا در نمی آورم

تیم های دیگر مقابل ما مثل ببر می شوند

مدافع پرسپولیس می گوید هیچ بازی آسانی در لیگ نداریم و همه تیم ها به گونه ای مقابل این تیم بازی می کنند که انگار بازی مرگ و زندگی شان است.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۳۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
شجاع خلیل‌زاده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس پس از تساوی تیمش برابر ماشین سازی گفت: گل بدی را خوردیم و این اتفاق است. موقعیت های زیادی داشتیم. امیدوارم در هفته بعد نتیجه بگیریم و قهرمان شویم.

وی ادامه داد: کاری به رقیبان نداریم. ما امروز باید می بردیم و قهرمان می شدیم اما از هواداران تشکر می کنیم. جواب این هواداران را با قهرمانی خواهیم داد. ما خسته ایم و از ابتدای فصل پشت سر هم بازی می کنیم.

مدافع پرسپولیس درباره صحنه پنالتی گفت: داور یکی پنالتی گرفت و دو پنالتی نگرفت. هم چنین او باید وقت اضافه بیش تری می گرفت. ما باید بیش تر گل می زدیم اما روز بد فوتبال ما بود.

او درباره دیدار آخر گفت: همه تیم ها مقابل پرسپولیس به گونه ای بازی می کنند که انگار بازی مرگ و زندگی شان است و برابر ما مثل ببر می شوند اما مقابل تیم های دیگر ۴ تا ۴ تا گل می خورند. همه بازی ها برای ما سخت است و بازی آسان نداریم.

خلیل زاده درباره تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: من دنبال ادا و اطوار نیستم که بگویم از تیم های دیگر پیشنهاد دارم. قرار است بعد از قهرمانی صحبتی داشته باشیم و به امید خدا برای چند سال در پرسپولیس بمانم.