لیکنز: مشکل حاج صفی گوارشی بود

معنی «حیا کن رها کن» را نمی فهمم!

سرمربی تراکتورسازی می گوید داور بازی تیمش مقابل پارس جنوبی جم مرتکب اشتباهاتی شده است.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۳۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
جرج لیکنز
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

جرج لیکنز سرمربی تراکتورسازی پس از تساوی تیمش مقابل پارس جنوبی جم در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار کرد: صحنه ای که داور به نفع تیم حریف پنالتی اعلام کرد، اشتباه بود و در بازی مقابل نساجی هم به نفع ما پنالتی نگرفتند و این موضوع چند بار تکرار شده است.

وی افزود: تعویض احسان حاج صفی اجباری بود و این بازیکن به علت مشکل گوارشی، نتوانست بازی را ادامه دهد و در بین دو نیمه خواستیم این بازیکن را درمان کنیم، اما نتوانست ادامه دهد.

لیکنز خاطرنشان کرد: اگر علیه ما پنالتی گرفته نمی شد، ما می توانستیم برنده باشیم و بازی را کنترل کنیم. البته ما در نیمه اول، در خط هافبک اشتباهاتی داشتیم که باعث شد تیم پارس جنوبی، در میانه میدان برتری داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: فشاری که از بازی های قبلی روی بازیکنان ما وجود داشت، کار را برای ما سخت تر کرد و وقتی گل اول را به زیبایی به ثمر رساندیم، یادمان رفت که باید گل بعدی را هم بزنیم.

سرمربی تراکتور بیان کرد: ما تمرینات زیادی انجام داده ایم و من بابت پنالتی هایی که برای ما گرفته نشد، خیلی ناراحتم و بهتر است که آرام باشیم، چرا که اکنون نمی شود کاری انجام داد.

لیکنز تاکید کرد: من زبان فارسی بلد نیستم و نمی دانستم که معنی "حیا کن رها کن" چیست. همه می دانند که من در این مدت، با تمام قلبم و وجودم برای تراکتور کار کردم و باید ضعف هایمان را پوشش دهیم تا آینده را بسازیم.