علوی: سقوط کرده ایم ولی با شرافت بازی می کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم سقوط کرده ای که با شرافت بازی می کند، تیم خوبی است.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۵۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
سید محمد علوی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سید محمد علوی شنبه شب پس از شکست تیمش برابر سایپا در هفته بیست و نهم لیگ برتر کشور در نشست خبری، اظهار کرد: متأسفانه بازی را خوب شروع نکردیم و همین باعث شد که با دو اشتباه فردی، دو گل نیز دریافت کنیم ولی رفته رفته بهتر و به بازی مسلط شدیم.

او ادامه داد: نیمه دوم را خیلی خوب شروع کردیم اما متأسفانه توپ های ما وارد گل نشد و تمرکز کافی را برای تمام کردن کار نداشتیم. بضاعت ما همین بود. ما سه چهار بازیکنان مان را هم به دلیل مسائل انضباطی نداشتیم. بیش تر بازیکنان ما از لیگ دو و سه به لیگ برتر آمده اند. در هر صورت تا آنجا که توانستیم تلاش کردیم و باید ببینیم در بازی آینده با سپاهان چه اتفاقی رخ می دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره آینده این تیم نیز عنوان کرد: امیدوارم که باشگاه در لیگ یک هم تیم داری کند. استقلال در لیگ ایران عنوان قهرمانی را دارد و امیدوارم این تیم در خوزستان پابرجا باشد و مجدداً سال آینده به لیگ برتر برگردد. با جوانان فعلی تیم می توان تیم خوبی برای خوزستان ساخت. در حال حاضر ۹۰ درصد بازیکنان تیم بومی هستند.

او افزود: مصطفی کیانی نیز بازیکن خوبی است که از اندونزی پیشنهاد دارد. ان شاالله که بتواند لژیونر شود.

علوی گفت: سه چهار بازیکن را به علت بی انضباطی نداریم و باید مقابل آن ها بایستیم تا به این بازیکنان مواردی را یاد دهیم. در مجموع از عملکرد تیم راضی ام و وقتی تیم سقوط کرده، با شرافت بازی کنند یعنی تیم خوبی است.