کرمانی مقدم: من الان هم از بودیمیر بهترم

می توانستیم جشن قهرمانی را برگزار کنیم

مهاجم سال های دور پرسپولیس می گوید بودیمیر بازیکن مناسبی برای این تیم نبوده و باید در خرید بازیکنان خارجی دقت شود.

  1. یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۱:۱۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مرتضی کرمانی مقدم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مرتضی کرمانی مقدم ، درباره توقف پرسپولیس در بازی خانگی مقابل ماشین سازی اظهار کرد: قهرمانی دست خودمان بود و می توانستیم جشن قهرمانی را مقابل ماشین سازی برگزار کنیم. واقعاً حیف شد اما الان لیگ جذاب تر شده است.

او درباره توقف مدعیان قهرمانی در آبادان و مشهد، گفت: پرسپولیس شانس آورد که رقیبانش هم مساوی کردند. ما خیلی راحت می توانستیم قهرمان شویم. فکر می کنم اگر بازیکنان یک مقدار تلاش خود را بیش تر می کردند و میل به حمله و گل زدن داشتند، می توانستند به برد برسند. بازیکنان باید برای خودشان بازی می کردند و به نتایج سایر بازی ها توجه نمی کردند.

مهاجم سال های دور پرسپولیس درباره مشکل گلزنی این تیم در هفته های اخیر خاطرنشان کرد: نمی توانیم مهاجم مان را مقصر بدانیم. من بودیمیر را قبول ندارم. همین الان از او بهتر هستم. الکی برای یک بازیکن خارجی که در حد پرسپولیس نیست، هزینه شده است.

کرمانی مقدم ادامه داد: تیم ما چندین هفته است که مشکل دارد. تیم ما فقط علیپور و بودیمیر را دارد. بودیمیر بازیکن خوبی نیست. از طرفی علیپور هم انسان است و فعلاً در افت به سر می برد. او تمام تلاش خود را می کند.

وی با بیان این که پرسپولیس نیاز به بازیکنان خارجی مناسب دارد، گفت: به جای این که برویم این خریدها را انجام دهیم، باید دو خارجی مثل تیم های دیگر هم چون صنعت نفت و استقلال داشته باشیم. فکر می کنم بازیکنانی را آوردیم که تأثیرگذار نیستند. این موضوع به تیم ضربه می زند.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره بازگشت مهدی طارمی به این تیم در شرایط کنونی، اظهار کرد: طارمی برای پرسپولیس بد نبود. او می توانست الان به تیم کمک کند. با این شرایط اگر به پرسپولیس بیاید، می تواند کمک کند.