باشگاه استقلال: هواداران به کمپین های اعتراضی نپیوندند

باشگاه استقلال در آستانه دیدار با سپیدرود اطلاعیه ای منتشر کرد.

  1. سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷:۴۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم فوتبال استقلال پنج شنبه این هفته در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر به مصاف سپیدرود می رود. در چند روز اخیر صفحه های هواداری استقلال با ایجاد کمپین هایی برای اعتراض به مشکلات داوری ایجاد کردند و از هواداران آبی پوش خواستند که به این کمپین ها بپیوندند.

در همین راستا، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای از هوادارانشان خواست که به این کمپین ها بی توجهی کنند. در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است:

آخرین هفته مسابقات لیگ در پیش است و استقلال یک مسابقه حساس در مقابل سپیدرود رشت را پیش رو دارد.

باشگاه استقلال از تمامی هواداران و عاشقان و دوست داران خود می خواهد به مانند همیشه که یار و یاور تیم محبوب خود بوده و در همه شرایط فقط و فقط تیم دوست داشتنی خود را حمایت کردند، پنج شنبه این هفته نیز با پرچم های زیبای آبی به حمایت از تیم خود بپردازند.

باشگاه به نمایندگی از هواداران عزیز و فهیم خود مراتب اعتراض خود به وقایع اخیر و تصمیمات اشتباه داوران را به صورت قانونی و رسمی به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران رسانده و در راه احقاق حقوق صاحبان باشگاه از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نخواهد کرد. بدین وسیله از همه عزیزان و عاشقان استقلال خواهانیم بدون توجه به کمپین های به وجود آمده در فضای مجازی که قطعاً کمکی به اهداف عالی باشگاه نخواهد نمود، صرفاً در فضایی آرام و با نشاط که در شأن نام پر آوازه استقلال است به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.