خداحافظی گریزمان از اتلتیکو مادرید

آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی در پایان فصل از اتلتیکو مادرید جدا می شود.

  1. چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۱:۳۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
آنتوان گریزمان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از آس، مهاجم فرانسوی در جلسه ای که عصر سه شنبه میان اعضای باشگاه و دیگو پابلو سیمئونه برگزار شد اعلام کرد از اتلتیکو در پایان فصل جدا می شود. بازیکن فرانسوی که فصل گذشته قراردادش را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد (دریافت دستمزد ۲۳ میلیون یورو) به تیم آینده اش اشاره ای نکرد. باشگاه مادریدی از طریق توئیترش جدایی ستاره اش را به صورت رسمی اعلام کرد.

ابهام ها درباره آینده گریزمان این بار به واقعیت پیوست. دوران او به عنوان ستاره اتلتیکو به پایان خواهد رسید. او در این پنج فصل برترین گلزن تیمش بود. فصل گذشته نزدیک به امضای قرارداد با بارسلونا بود. به نظر می رسد فصل آینده این اتفاق رخ دهد. البته پاری سن ژرمن نیز خواهان او است. گریزمان در یک ویدئو که توئیتر اتلتیکو منتشر کرد با هواداران خداحافظی کرد. مهاجم فرانسوی گفت: بعد از صحبت با سیمئونه و اعضای باشگاه می خواهم با شما هواداران صحبت کنم که همیشه به من لطف داشتید. تصمیم گرفته ام باشگاه را ترک کنم. می خواهم چالش های دیگری را تجربه کنم. از همه به خاطر حمایت هایشان در این پنج سال تشکر می کنم. من در این تیم توانستم نخستین و مهم ترین جام هایم را به دست آورم. سال های فوق العاده ای بود و همیشه آن ها را به خاطر خواهم آورد. به خاطر همه چیز از شما تشکر می کنم . شما در قلب من جای دارید. روزهای خیلی خوبی را در اینجا گذراندم. تمام تلاش خود را در میادین به کار بردم و سعی کردم پسر خوبی باشم.

ستاره فرانسوی در فصل گذشته توانست به همراه اتلتیکو قهرمان لیگ اروپا شود و در تابستان با شکست رئال مادرید فاتح سوپرجام شود. با این حال در این فصل هیچ جامی کسب نکرد. اتلتیکو در لالیگا نایب قهرمان شد. در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از یوونتوس شکست خورد و از صعود به دور بعد باز ماند. همچنین در کوپا دل ری حذف شد.

گریزمان شنبه هفته آینده برای آخرین بار با پیراهن اتلتیکو به میدان می رود. این دیدار از هفته سی و هشتم لالیگا برابر لوانته برگزار می شود.