بیژن طاهری: هواداران برای خداحافظی حیدری به ورزشگاه بیایند

مشکل تمرین نکردن بازیکنان حل می شود

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: امیدوارم هواداران فردا برای بازی خداحافظی حیدری به ورزشگاه بیایند.

  1. چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۴:۴۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
بیژن طاهری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از بازی با سپیدرود اظهار کرد: هفته قبل وقتی گل ما به ثمر رسید ما همه به سمت داور خط رفتیم و علت را جویا شدیم. وقتی گفتند اوت شده بود ما برگشتیم چون نمی توانستیم از آن جا تشخیص بدهیم. می خواهم بدانم چرا داور آقای مجیدی را اخراج کرد؟ چون هیچ اتفاقی نیفتاد و ما مربیان فقط علت را جویا شدیم. فردا می توانست سکوهای ما پر از شور و شعف باشد و ما به قهرمانی امیدوار باشیم. امید ما ناامید شد.

او هم چنین در مورد خداحافظی خسرو حیدری هم گفت: برای او که ۲۰ سال اسطوره اخلاق و معرفت بود آرزوی موفقیت می کنم. او واقعاً برای استقلال زحمت کشید. امیدوارم باقی مانده زندگی اش را در کنار خانواده اش با خوبی و خوشی بگذراند.

طاهری در مورد بازی فردا هم بیان کرد: از تماشاگران استقلال تشکر می کنم که یک سال ما را حمایت کردند. در فوتبال این اتفاقات می افتد. شاید اگر هفته قبل ما می بردیم قهرمان هم نمی شدیم اما تا لحظه آخر در کورس قهرمانی می ماندیم. بازی فردا را یک بازی تماشاگر پسند پیش بینی می کنم چون حریف ما نیاز به برد دارد. استقلال یک تیم هجومی است و برابر تیمی که فوتبال بازی می کند بازی زیبایی به نمایش می گذارد. امیدوارم هواداران فردا برای بازی خداحافظی حیدری به ورزشگاه بیایند. ما بازی سخت اما تماشایی در پیش داریم. سپید رود باید ما را ببرد و همین نوید یک بازی خیلی خوب را می دهد و امیدوارم که استقلال برنده باشد.

مربی استقلال درباره ناراحتی هواداران استقلال به خاطر فصل نه چندان موفق این تیم هم بیان کرد: همیشه در همه حال حق با هوادار است. هوادار است که در سرما و گرما حامی تیم است. امیدوارم سال بعد استقلال قهرمان لیگ و در هر سه جام مدعی شود. تلاش کردیم امسال هم این اتفاق را رقم بزنیم اما بعضی چیزها قابل پیش بینی نیست. مشکل تمرین نکردن بازیکنان هم حل می شود و بازیکنان عصر امروز تمرین می کنند.

ادامه دارد…