گل محمدی: بازی با ماشین سازی برای ما حیاتی است

سرمربی تیم فوتبال پدیده پیش از آخرین دیدار تیمش در لیگ برتر گفت: پیروزی در بازی فردا برای ما حائز اهمیت است. قطعاً برای گرفتن سه امتیاز و کسب برد به میدان می رویم.

  1. چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷:۱۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
یحیی گل‌محمدی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی گفت: به نقطه ای از لیگ برتر رسیدیم که این بازی برای ما حیاتی است. اهمیت این بازی بسیار بالاست. با توجه به عملکرد خوب بازیکنانمان در طول فصل، پیروزی در بازی فردا برای ما حائز اهمیت است. قطعاً برای گرفتن سه امتیاز و کسب برد به میدان می رویم.

وی ادامه داد: می دانیم بازی راحتی نداریم. مقابل تیمی بازی می کنیم که کیفیت خوبی دارد و از بازیکنان سریعی بهره می برد. فکر می کنم روز سختی خواهیم داشت. این تیم با دو انگیزه مقابل ما بازی می کند. نخست برای خودشان و بعد برای تراکتورسازی بازی می کنند. با این حال به قدری انگیزه داریم که بازی خوبی انجام دهیم.

سرمربی پدیده تاکید کرد: برای رسیدن به این نقطه تلاش کردیم و به راحتی پا پس نمی کشیم. تا پای جان برای گرفتن سه امتیاز می جنگیم. در نهایت نتیجه بازی غیر قابل پیش بینی است. باید منتظر بمانیم تا بازی برگزار شود.

گل محمدی در واکنش به این سوال که آیا اوج گرفتن تیمش در جدول رده بندی به خاطر افت تراکتورسازی است گفت: فکر می کنم امسال عملکرد خوبی داشتیم. از نظر فنی و فوتبالی یکی از بهترین تیم هایی بودیم که عملکرد خوبی داشتیم و در بحث نتیجه گیری خوب عمل کردیم. اگر امسال قهرمان نشدیم به خاطر بی تجربگی بازیکنان بود. قدر خیلی از بازی ها را ندانستیم. اگر با انگیزه ای که الان داریم، در بازی های گذشته به میدان می رفتیم، قهرمانی از آن تیم ما بود.

سرمربی پدیده یادآور شد: بازیکنان من قهرمانی واقعی لیگ برتر هستند. با تمام مشکلات از قبیل بی امکاناتی و بی پولی عملکرد خوبی داشتیم. بازیکنانم نشان دادند چه کیفیت خوبی دارند. از نظر فنی خوب و اخلاقی خوب هستند. این تیم از نظر فنی و فوتبالی قهرمان است. از نظر امتیازی تیم دیگری قهرمان می شود. به آن ها افتخار می کنم.

ادامه دارد...