علوی: به دنبال انجام یک کار بزرگ مقابل سپاهان هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می گوید تیمش مثل همه بازی های دیگر با تفکر پیروزی برابر سپاهان قرار می گیرد.

  1. چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷:۲۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
سید محمد علوی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد علوی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار کرد: بازی فردا آسان نیست. آن ها برای قهرمانی و کسب سهمیه می جنگند و ما هم جوانانی داریم که می خواهند خودشان را نشان دهند. سعی می کنند خودشان را برای آخرین بار در لیگ برتر نشان دهند، بجنگند و یک کار بزرگ انجام بدهند. امیدوارم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

او در پاسخ به این پرسش که چگونه با وجود این همه باخت در هفته های قبل، در چنین بازی بزرگی به برد فکر می کند، بیان کرد: من این حرف را قبول ندارم. ما هر هفته به برد فکر می کنیم اما با توجه به داشته هایمان یا می بازیم یا مساوی می کنیم. در نیم فصل اول و از بازی با سپاهان ما خوب بازی کردیم و بازی به بازی بهتر شدیم. متأسفانه مشکلاتی پیش آمد که گریبان تیم را گرفت ولی اینگونه نبود که استقلال خوزستان بخواهد بازی را واگذار کند. این بازی هم مثل بازی های دیگر است و ما تمام سعی مان را می کنیم که ۳ امتیاز بازی را بگیریم. می دانیم که سپاهان چه تیمی است و ما هم در مقابل بازیکنان با انگیزه ای داریم.

علوی در مورد احتمال سقوط نفت مسجد سلیمان و در ادامه کم شدن سهمیه استان خوزستان از ۴ سهمیه به دو سهمیه هم، گفت: به عنوان یک تیم خوزستانی دوست ندارم تیم نفت مسجد سلیمان سقوط کند و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم. می دانم با کاری که آقای فیروز کریمی انجام می دهد، صد درصد می تواند این تیم را در لیگ نگه دارد. بازی آن ها دست خودشان است و اگر ببرد می تواند در لیگ بماند. امیدوارم ما در فصل بعد سه نماینده از خوزستان داشته باشیم و فصل بعدش نیز استقلال خوزستان به لیگ برتر برگردد.