حاشیه های نیمه اول پارس جنوبی - پرسپولیس

یگاه ویژه انصاری را نشناخت

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و پرسپولیس با حاشیه هایی همراه بود. از پرتاب آب معدنی به درون زمین تا ممانعت یگان ویژه از حضور بازیکن پرسپولیس در جایگاه ویژه.

  1. پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۳۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی تبریز
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و پرسپولیس از هفته سی ام لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس‏‬ به پایان رسید.

قبل از شروع مسابقه زمانی که عکاسان می خواستند از لحظه ورود تیم ها عکاسی کنند بی نظمی به وجود آمد تا مسئولان برگزاری مسابقه آن ها را با فشار به عقب برانند.

بخش جنوبی ورزشگاه، جایی که هواداران پرسپولیس حضور داشتند، تیم پرسپولیس را به شدت تشویق می کردند.

دقیقه ۵ مسابقه زمانی که محمد انصاری، بازیکن مصدوم پرسپولیس قصد داشت به جایگاه ویژه و پیش مهرداد میناوند برود مأمور یگان ویژه او را نشناخت تا مسئولان سازمان لیگ مجبور شوند انصاری را به مأمور معرفی کنند. سرانجام با عذرخواهی مأمور یگان ویژه، انصاری اجازه پیدا کرد وارد جایگاه شود.

در یکی از صحنه های بازی وقتی توپ از کنار خط طولی زمین به بیرون رفت داور به سود پرسپولیس پرتاب اوت اعلام کرد که این موضوع به مذاق هواداران پارس جنوبی جم خوش نیامد و آن ها به اعتراض اشیایی به درون زمین پرت کردند.

دقایقی بعد مشابه این اتفاق رخ داد با این تفاوت که داور این بار یک خطا به نفع پارس جنوبی جم اعلام کرد که این موضوع اعتراض هواداران پرسپولیس و نیمکت نشینان این تیم را به دنبال داشت. هواداران پرسپولیس به سمت زمین بطری های آب معدنی پرت کردند که در همین حین حسین ماهینی و محسن ربیع خواه از هواداران خواستند این کار را متوقف کنند. ربیع خواه یک آب معدنی را روی هوا مهار کرد تا وارد زمین نشود.

بعد از اینکه پرسپولیس به گل رسید تعدادی از هواداران پرسپولیس در سکوها آتش روشن کردند که دود این آتش وارد زمین هم شد.