برانکو در پرسپولیس می ماند؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید که سرمربی این تیم فصل بعد هم با پرسپولیس همکاری می کند.

  1. پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۳:۵۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
برانکو ایوانکوویچ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از قهرمانی تیمش در لیگ برتر اظهار کرد: خیلی خوشحالم که جشن قهرمانی را در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس گرفتیم. ما سال سختی را پشت سر گذاشتیم.

عرب در مورد ماندن برانکو در پرسپولیس هم بیان کرد: او با ما قرارداد دارد و حتماً با ما می ماند. باشگاه به همکاری با او تمایل دارد. ما منتظر پایان لیگ برتر بودیم. شنبه او را به باشگاه دعوت می کنیم تا لیستش را به باشگاه ارائه بدهد. سعی می کنیم خواسته های او را عملی کنیم. ما تلاش می کنیم در کنار مربی بسیار خوبمان موفقیت هایمان را ادامه بدهیم.

او ادامه داد: نتایج بازی های دیگر را هم پیگیری می کردیم اما بیشتر پیگیر بازی تیم خودمان بودیم و می دانستیم تیم ما تلاش می کند و موفق می شود.

عرب درباره هواداران پرسپولیس هم اظهار کرد: همه پرسپولیس هوادارانش هستند. آن ها سرمایه باشگاه پرسپولیس هستند. تشکر می کنم که همیشه همراه ما در هر شرایطی بودند. این جام را به آن ها تقدیم می کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد میزبانی شهر جم هم توضیح داد: میزبانی بسیار خوبی بود. مردم خونگرم بوشهر و شهر جم میزبانی خیلی خوبی داشتند. از مدیرعامل جوان این تیم هم تشکر می کنم. از وزیر ورزش و فدراسیون فوتبال هم تشکر می کنم.

ادامه دارد...