گل محمدی: سرنوشت سهمیه دست خودمان بود

سرمربیگری ام در تیم امید را از رسانه ها شنیده ام

سرمربی پدیده به دلیل کسب رده چهارم و سهمیه احتمالی از بازیکنان و هواداران تیمش تقدیر کرد.

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۱۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
یحیی گل‌محمدی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یحیی گل محمدی سرمربی پدیده پس از برتری برابر ماشین سازی و رسیدن تیمش به رده چهارم و سهمیه احتمالی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خیلی حساس بود. گرفتن سه امتیاز برای ما ضرورت داشت. سرنوشت گرفتن سهمیه دست خودمان بود و خوشبختانه این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: باید از خیلی ها به ویژه مردم مشهد تشکر کنم و که فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. با وجود همه مشکلات کنار ما بودند و دلیل موفقیت ما بودند. بازیکنان زحمت زیادی کشیدند و مشکلات را یکی یکی پشت سر گذاشتند و نشان دادند با همدلی و باور می توان در مسیر موفقیت گام برداشت. از تمامی اعضای باشگاه که کنار تیم بودند تشکر می کنم. بابت این لطف خدا را شکر می کنم و امام رضا عنایت خاصی به تیم ما داشت. امیدوارم این موفقیت ادامه دار باشد. کار تازه شروع شده است و کارهای زیربنایی این تیم هنوز باقی مانده است که در سال ها بعد باید سر و سامان بگرد و سطح فوتبال شرق ایران را بالا ببریم.

سرمربی پدیده درباره اتلاف وقت بازیکنان پدیده در اواخر بازی گفت: وقت کشی در فوتبال وجود دارد. هر تیمی که جلو باشد دلیلی ندارد که خیلی زود بازی را شروع کند اما این مسئله خیلی در بازی ما وجود نداشت. عملکرد داور را هم نباید خیلی زود قضاوت کرد و باید فیلم بازی را انالیز کرد. زود احساساتی می شویم و از داوری بد می گوئیم که این منصفانه نیست. داوری امروز مشکلی نداشت و به او تبریک می گویم.

گل محمدی درباره فراز و نشیب های پدیده در لیگ هجدهم علی رغم نداشتن بازیکن شاخص توضیح داد: بعد نیم فصل خوبی که داشتیم، مشکلات ما به اوج خود رسید. مالک جدید از تیم حمایت کرد و بسیاری از مشکلات را حل کرد. یکی از این مشکلات امکانات بود. زمین تمرین مناسب نداشتیم به خاطر همین کیفیت لازم در بعضی بازی ها را نداشتیم. بازیکنان توانستند این مشکلات را به طور کامل کنار بزنند.

او درباره تمدید قراردادش با پدیده یا قبول هدایت تیم ملی امید تصریح کرد: مذاکرات مثبتی با پدیده داشتم و اگر مشکل خاصی نباشد، تا هفته آینده قراردادم را تمدید می کنم. این که به عنوان گزینه تیم ملی امید مطرح شده ام را در رسانه ها شنیدم.

گل محمدی در پایان گفت: دو گلزن خوب در تیم داشتیم. قاسمی نژاد و یونس شاکری آمار خوبی داشتند و گل های حساسی زدند. بازیکنان خوب دیگری هم داشتیم که برای این دو موقعیت سازی کردند. تیم یک دستی داشتیم و نمی توان از یک بازیکن به عنوان بازیکن شاخص نام برد. تشکر ویژه ای از شهردار مشهد و مدیریت کل تربیت بدنی استان خراسان رضوی علی رغم مشغله شان به تبریز آمدند و از تیم حمایت کردند.