روایت دروازه بان استقلال از تهدید بازیکنان و پشت پرده اردوی آلمان!

دروازه بان استقلال می گوید از اردوی پیش فصل در ترکیه می دانستند که لیگ هجدهم بسیار سخت خواهد بود.

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۳۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
تمرین استقلال - سید حسین حسینی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سید حسین حسینی به از اتمام لیگ هجدهم و کسب سهمیه آسیا گفت: فصل بسیار سختی بود. از اردوی ترکیه مشخص بود، فصل سختی است. در اردوی ترکیه همه دنبال اهداف خود بودند. می دانستیم فصل سختی داریم. قطعاً اگر در چند بازی داوری اذیت نمی کرد، الان قهرمان بودیم.

او درباره اینکه چون شفر در اوایل فصل آماده سازی به جای حضور در تمرینات در شبکه تلویزیونی مشغول تفسیر فوتبال بود، این تیم از قهرمانی بازماند گفت: نمی خواهم بحث را باز کنم اما در اردوی ترکیه یکی دنبال این بود تیم را به آلمان ببرد و پولی به جیب بزند.

دروازه بان استقلال در واکنش به اینکه مشکلی با شفر داشت، تاکید کرد: من مشکلی با شفر نداشتم. خیلی ها می خواستند پولی به جیب شان برود. در آن مقطع مدیرعامل تغییر کرده بود؛ بازیکنان رفته بودند. پول بود اما به تیام و جپاروف ندادند که این دو بازیکن بمانند.

حسینی خاطرنشان کرد: نمی خواهم مشکلات را گردن داوری بیاندازم اما در بازی های حساس از داوری لطمه خوردیم. امروز هم گل آفساید خوردیم. امروز پرسپولیس با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به تیم مان قهرمان شد. اگر ما چهار امتیاز بیشتر می گرفتیم قهرمان می شدیم. این هم بازی آخر بود. برای خودم خوشحالم. به کسانی که در نیم فصل دنبال معاوضه من بودند، درس ایستادگی دادم.

او درباره شایعه خداحافظی رحمتی در این بازی گفت: صحبتی با ما نشده بود و همانطور که گفتید، مسلماً شایعه بود.

دروازه بان استقلال در پاسخ به این سوال که قرارداد را تمدید خواهد کرد، گفت: به صورت رسمی پیشنهاد تمدید قرارداد ندارم. دو، سه پیشنهاد دارم اما اولویتم استقلال است چون این تیم را دوست دارم.

حسینی درباره اعتصاب بازیکنان تیمش در روز خداحافظی خسرو حیدری اظهار کرد: به یک دلیل اعتصاب کردیم چون به ما احترام نگذاشتند. اگر مثل ماه های قبل می گفتند پول نداریم قبول می کردیم. اعتصاب کار خوبی نیست اما چون بی احترامی شد، این کار را انجام دادیم. بحث یکی، دو نفر نبود که تصمیم اعتصاب را بگیرند. خودمان تصمیم گرفتیم.

وی، یادآور شد: دیروز به احترام آقای مجیدی تمرین کردیم. بعد هم صحبتی انجام شد که به اردو نرویم.

دروازه بان استقلال درباره اینکه یکی از معاونان استقلال بازیکنان را به خاطر اعتصاب تهدید کرده، گفت: ما تهدید نشدیم و این شایعه است.

وی در واکنش به اینکه مجیدی گفته بازیکنان باید ارزش پیراهن استقلال را بدانند گفت: پیراهن استقلال ارزشمند است. اول باید برای طرفداران بازی کنیم و هدف خوشحالی آن ها باشد.