غفوری: دیگر حرف را باور نمی کنیم

بچه ۱۰ ساله ام می فهمید توپ اوت نشده است

بازیکن استقلال می گوید بدقولی مدیران این تیم باعث شده است تا بازیکنان دیگر به حرف آن ها اعتماد نکنند.

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۴۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
وریا غفوری و جاسم کرار
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وریا غفوری مدافع استقلال پس از به پایان رساندن لیگ هجدهم با برتری ۲ بر یک استقلال برابر سپیدرود رشت گفت: باید کالبدشکافی کرد که ببینیم چرا بازیکنان در روز خداحافظی خسرو حیدری اعتصاب کردند. این اتفاقات ماحصل برخوردی است که با بازیکنان شده است. بازیکن می فهمد در چه تیمی بازی می کند و می داند که چه مشکلی دارد. پرداختی ها همیشه در استقلال خوب نبوده است.

وی ادامه داد: باید به بازیکن توضیح دهند که مثلاً به فلان دلیل پول نیست اما مداوم امروز و فردا می کنند. بازیکن هم به خاطر این که احساس می کند به او بی احترامی می شود این کارها را را انجام می دهند. اگر کاری صورت گرفته به این دلایل بوده است.

او درباره خداحافظی خسرو حیدری گفت: نباید این داستان ها را با خداحافظی خسرو حیدری قاطی کرد. او بازیکن بزرگی بود و کارهایی که برای استقلال کرده قابل تقدیر بوده است و همه او را دوست دارند.

غفوری درباره مشکلات مالی استقلال گفت: یک نکته را بگویم که من مقدار زیادی از مطالباتم را گرفته ام. پس فردا مدیران مصاحبه نکنند و بگویند این آقا که این حرف ها را زده است، خودش پول زیادی از قراردادش را گرفته است. من به صورت کلی این حرف ها را می زنم. پرداختی که به بازیکنان شده است نزدیک به ۵۰ درصد بوده است در حالی که لیگ به اتمام رسیده است. بازیکن باید چه کار کند؟ پرداختی ۷۰ یا ۸۰ درصد فصل های پیش رسیده به ۵۰ درصد. قرارداد فلان قدر می بندند و تنها ۵۰ درصد می دهند در حالی که بازیکن روی آن پول حساب می کند. بازیکن باید چه کار کند؟ چه کسی باید پاسخگو باشد؟ آن قدر وعده و وعید به بازیکن می دهند که بازیکن دیگر حرف را باور نمی کند و اعتمادش را از دست می دهد. مدیریت باید بهتر عمل کند. همه می دانند که تلاش می کنند پول به باشگاه بیاورند اما این زمان پرداخت پول به بازیکنان اذیت کننده بوده است.

وی درباره عملکرد استقلال در لیگ هجدهم گفت: باید از هواداران عذرخواهی کنیم. فصلی بود که می توانستیم قهرمان شویم. ابتدا مدیرعامل را عوض کردند و زمان نقل و انتقالات را از دست دائم. تغییرات کمتر باشد، تیم ها بهتر عمل می کنند. این فصل که تمام شد و از الان باید به فکر فصل بعد باشیم.

مدافع استقلال درباره داوری گفت: امروز شاهد گل سپیدرود بودیم. حق داورها در فوتبال خورده شده است. آن ها کمترین حقوق را می گیرند و بیشترین فشار را تحمل می کنند اما باید انتقادپذیر باشند. رفعتی در تلویزیون قوانین فیزیک را جابه جا می کند. او اصرار دارد که توپ اوت شده است. اگر به یک بچه ۱۰ ساله می گفتی تشخیص می داد که توپ اوت نشده است. امکان نداشت که آن توپ اوت شده باشد.

غفوری درباره ماندنش در استقلال گفت: من قراردادم تمام شده است اما دوست دارم در استقلال بمانم زیرا با این تیم انس گرفته ام. پیشنهادی به ما داده نشده است اما اولویت اول و آخر من استقلال است.

وی در پایان درباره این که پاتوسی می خواست پنالتی را بزند گفت: این درست نیست. او اصلاً به سمت توپ نیامد.