تابش: از نظر من سپاهان قهرمان است

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر شرایط رقابت برابر بود اکنون سپاهان قهرمان بود و تیمم اکنون از نظر من قهرمان است.

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۳۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مسابقه فوتبال تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مسعود تابش پس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان و کسب مقام نایب قهرمانی لیگ برتر اظهار کرد: بعد از سه فصل ناکامی، سپاهان در فصل جاری خیلی خوب کار کرد و به اعتقاد من سپاهان قهرمان است چراکه اگر در شرایط برابر رقابت داشتیم مطمئناً قهرمانی اکنون به نام ما بود.

او ادامه داد: یک بازی دیگر در جام حذفی با پرسپولیس بازی داریم، تمام تلاشم این است که در آرامش صحبت کنم و بتوانیم یک بازی جوانمردانه را به نمایش بگذاریم و به قهرمانی در آن جام بسیار امید داریم، از بچه ها ممنون هستم، تمام تلاش خود را انجام دادند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره میزبانی از پرسپولیس در جام حذفی نیز عنوان کرد: تمام تلاش خود را انجام می دهیم که میزبان شایسته ای باشیم. من صحبت کردم و گفتم از این جمعیت زیادی که به ورزشگاه خواهند آمد، تعداد اندکی هستند که ممکن است رفتارهای ناهنجاری داشته باشند، مطمئن هستم که مردم با فرهنگ اصفهان تمام تلاش خود را خواهند کرد که میزبان شایسته ای باشند و به طور طبیعی در یک فضای آرام و طی یک بازی جوانمردانه می توانیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

وی افزود: با تدابیر اندیشیده شده و با اعتماد و احترامی که برای هواداران سپاهان قائل هستم، نشان خواهند داد که شرایط میزبانی به چه صورت خواهد بود و همین جا از آن ها می خواهم که فقط ما را تشویق کنند چرا که این نوع حمایت بسیار مؤثرتر خواهد بود.

تابش یکی از عوامل رشد سپاهان را هوادارانش دانست و اظهار کرد: شاید در برخی مقاطع تیم ما از بین می رفت، ولی همین مردم پشتیبان باشگاه بودند و از آن ها استدعا دارم که نشان دهند که شرایط میزبانی چگونه است، اگر تعداد اندکی هستند که قصد برهم زدن نظم داشته باشند، خود هواداران ما جلوی این افراد را خواهند گرفت.

او درباره کادر فنی فصل آینده سپاهان نیز گفت: سه فصل ناکام بودیم و نتایج خوب کنونی سپاهان بابت تلاش های کادر فنی و به ویژه سرمربی بوده است. البته سپاهان پتانسیل این موضوع را همیشه داشته و دارد. همین کسب مقام نایب قهرمانی ساده نیست. در این فصل ما حتی یک مورد تنش در بین بازیکنان نداشتیم که نشان از خوب بودن مجموعه تیم بوده است و استحقاق قهرمانی را داشتیم و امیدواریم تا در جام حذفی قهرمان شویم.

تابش درباره تقویت سپاهان در فصل آینده اظهار کرد: با توجه به کسب سهمیه آسیا به طور طبیعی باید تیم تقویت شود و هدف گذاری ما موفقیت در آسیاست.