گل محمدی: مذاکره با تاج به معنای جدایی از پدیده نیست

برای تصمیم آخر باید مشورت کنم

سرمربی پدیده در لیگ هجدهم می گوید، هنوز به جمع بندی نرسیده است که قراردادش را با این تیم تمدید کند یا هدایت تیم ملی امید فوتبال ایران را قبول کند.

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۲:۱۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یحیی گل محمدی، سرمربی پدیده که قراردادش در پایان لیگ هجدهم با این تیم به اتمام رسید، درباره مذاکره برای قبول هدایت تیم ملی امید فوتبال ایران گفت: تاج شخصاً با من تماس گرفت و صحبت های کلی را با فدراسیون انجام دادیم اما کارهای نهایی آن مانده است. طی روزهای آینده تصمیم نهایی من مشخص می شود و باید ببینیم قسمت چه می شود.

وی ادامه داد: من خاطرات خوبی از فوتبال مشهد دارم و از بودن در پدیده و در مشهد لذت بردم اما باید مشورتی با دوستان و خانواده ام انجام دهم که سرنوشت آن در چند روز آینده مشخص می شود. همه موفقیت های امسال را مدیون هواداران مشهدی و حمایتشان هستیم. بسیاری از گل های ما در ثانیه های پایانی به ثمر رسید که نشان می دهد تا آخرین لحظه هم تلاش کردیم و هم حمایت شدیم. این موفقیت بزرگ باشگاه پدیده و شهر مشهد بود و خیلی از مسئولین به ما کمک کردند و حمایت زیادی از اشخاص مختلف از ما صورت گرفت. همه شهر خواستند این اتفاق بیفتد که افتاد.

گل محمدی درباره ادعای مالک پدیده مبنی بر این که این باشگاه با مدیر برنامه های این مربی به توافقات شفاهی رسیده و حتی بر سر جزئیاتی مانند جذب لیست مدنظر وی برای فصل بعد به تفاهم رسیدند، توضیح داد: صحبت های خوبی با باشگاه پدیده داشتیم و به جمع بندی هم رسیدیم. تا چند روز آینده فرصت دارم که تصمیم بگیرم زیرا هنوز چیزی امضا نشده است. هم برای پدیده و هم برای تیم ملی امید آرزوی موفقیت می کنم اما هنوز چیزی را امضا نکرده ام و صحبت و مذاکره با تاج به معنای جدا شدن از پدیده نیست.