علیرضا جهانبخش : انتظار از خودم برای فصل اول در انگلیس بیش از اینها بود

علیرضا جهانبخش می گوید او نتوانست فرم خوب خود را برای برایتون نشان دهد و اعتراف کرد که انتظار بیش از حد از خود داشته است.

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۰۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
علیرضا جهانبخش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از برایتون ایندیپندنت، علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی در ابتدای فصل با ۱۷ میلیون پوند به تیم برایتون پیوست که گران ترین خرید تاریخ این باشگاه محسوب می شود ولی در زدن گل و ثبت پاس گل ناکام بود و فراز و نشیب های زیادی را سپری کرد.

مصدومیت از ناحیه همسترینگ و حضور در جام ملت های آسیا باعث شد که او سه ما را از دست بدهد ولی در ادامه به ترکیب تیمش رسید.

علیرضا جهانبخش ۲۵ ساله در ارزیابی خود از فصل اول حضورش در برایتون، اظهار کرد: من فکر می کنم که کمی فراز و نشیب وجود داشت. صادقانه بخواهم بگویم که این فراز و نشیب بود. در ابتدا تلاش می کردم خیلی زود خودم را به ترکیب اصلی تیم برسانم و بازی کنم. همان طور که همه می دانند من یک تعداد بازی انجام دادم و متأسفانه با مصدومیت روبه رو شدم و مدتی از ترکیب دور بودم و سپس به جام ملت های آسیا رفتم و نتوانستم برای تیمم بازی کنم. در ادامه رفته رفته به شرایط تیم عادت کردم و پیشرفت هایی نیز داشتم.

جهانبخش در بخش دیگری از صحبت هایش، اضافه کرد: لیگ برتر، لیگ بسیار با کیفیتی محسوب می شود. با لیگی که قبلاً بازی کردم خیلی فرق می کند. این فصل آن طور که انتظار داشتم برایم پیش نرفت. من از خودم انتظار بیش تری داشتم. امیدوارم که اردوی پیش فصل خوبی داشته باشم و بتوانم فصل آینده، فصل خوبی را رقم بزنم. چیزی که از خودم انتظار دارم و هم دیگران.

هافبک ایرانی تیم برایتون در بخش دیگری از اظهاراتش، بیان کرد: عادت کردن به شرایط جدید با فرهنگ مختلف و مواجه شدن با موقعیت جدید کار بسیار سختی بود که قبلاً به آن عادت نداشتم. در کل باید این را بگویم که از خودم رضایت نداشتم. هواداران و مردم هم همین نظر را دارند. من می دانم به چه دلیل این جا هستم. دوست دارم که بازیکن مهمی برای باشگاهم باشم. چیزی که این فصل رخ نداد. فصل آینده باید تلاشم را دو چندان مضاعف کنم. حالا می دانم که چقدر لیگ برتر سخت است و باید خودم را نشان دهم. من بهترین کیفیت خودم را ارائه نکردم به همین دلیل از این موضوع خوشحال نیستم چون می توانم بهتر از این ها برای تیمم ظاهر شوم. هر چه که بود این فصل به اتمام رسید و امیدوارم که فصل آینده جبران مافات کنم و عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارم.

برایتون در رده هفدهم لیگ برتر قرار گرفت و هم چنین به نیمه نهایی جام حذفی نیز راه یافت.

جهانبخش در پایان صحبت خود، اضافه کرد: ما فصل بدی از نظر تیمی نداشتیم. خودمان کار را سخت کردیم. در مقاطع زیادی از فصل در رده های یازدهم و دوازدهم قرار داشتیم ولی به یک باره دچار افت شدیم. از حالا باید برای فصل بعد برنامه ریزی کرد. فصل سختی پیش روی ما است. در حال حاضر من خودم در شرایطی قرار دارم که می توانم استراحت کوچکی کنم و با قدرت برای اردوی پیش فصل آماده شوم.