ناظر بازی ذوب آهن و شهرداری سیرجان: اتفاقاتی که در این بازی افتاد فوتبال نبود

ناظر بازی تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان می گوید بازی این دو تیم نیازمند یک جرقه بود تا به درگیری منجر شود.

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۲:۱۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
درگیری تیم‌های ذوب آهن و شهرداری سیرجان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شب گذشته در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان با درگیری همراه بود و دقایق آخر بازی کار به خشونت کشیده شد. الهه کاظمی ناظر بازی در این مورد به گفت: اتفاقاتی که افتاد فوتبال نبود، بیشتر به حاشیه های فوتبال مربوط می شد. فکر می کنم این دوتیم قبلاً مشکل یا درگیری با هم داشتند یا خط و نشانی برای هم کشیدند چون چیزی که از بالا دیدم این بود که این دیدار نیاز به یک جرقه داشت تا آن اتفاقات بیفتد. جرقه هم از وقتی زده شد که شماره ۱۰ سیرجان هنگام تعویض با آرامش تمام زمین را ترک می کرد.

او در این مورد افزود: بازیکنان سیرجان در نیمه اول سرعت بازی را کم می کردند و کمی وقت کشی داشتند اما در نیمه دوم این موضوع بیشتر شد.

ناظر بازی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن ذوب آهن هنگام تعویض بازیکن حریف را هل داده است؟ بیان کرد: گویا چنین اتفاقی افتاده ولی هل دادنی که منجر به درگیری شود نبوده است. یعنی از بالا که مشاهده می کردم رفتارش اینگونه بوده که می خواست بازیکن سیرجان زودتر زمین را ترک کند و به معنی شروع درگیری نبود. در فوتبال مردان و در کشورهای دیگر هم این موضوعی معمولی و عادی است. هیچ ربطی به تیم ها ندارم و کمیته انضباطی برای تعیین مقصر باید موضوع را بررسی کند.

کاظمی در مورد عملکرد تیم داوری در این بازی گفت: کار داوری خوب بود. نقطه قوتشان این بود که به خوبی در درگیری حضور داشتند و غائله را ختم به خیر کردند.