واکنش سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن به زد و خورد با تیم سیرجان

سرپرست تیم ذوب آهن به حواشی پیش آمده در بازی شب گذشته این تیم با شهرداری سیرجان واکنش نشان داد.

  1. شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۲:۵۱ (۱ سال،۴ ماه قبل)
درگیری تیم‌های ذوب آهن و شهرداری سیرجان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شب گذشته در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان با درگیری همراه بود تا حدی که یکی از بازیکنان ذوب آهن به خاطر ضربه ای که به سرش خورده بود راهی بیمارستان شد. هاجر خراسانی سرپرست تیم ذوب آهن اصفهان در این مورد به گفت: تیم سیرجان بعد از اینکه در نیمه اول بازی گل زد، به وقت کشی روی آورد، تا حدی که دروازه بان این تیم بدون برخورد با کسی بیشتر از ۱۰ بار روی زمین افتاد. حرکات ورزشی و حرفه ای نبود.

او در ادامه ادعا کرد: خانم جهان نجاتی (سرمربی شهرداری سیرجان) به حدی با داور خط حرف می زد که فکر می کنم تمرکز او را برای قضاوت بر هم زده بود. آنها بازیکنم را جلوی چشمم زدند او را هل دادند به گونه ای که با سر به زمین خورد. اگر خانم جهان نجاتی مربی خوبی در حد تیم ملی است نباید به خودش اجازه بدهد فحاشی کند. او به پدر دروازه بانم که فوت شده توهین کرد و همین باعث ناراحتی او شد که چرا به پدر مرحومش بی احترامی می شود.

او در واکنش به اظهارات جهان نجاتی مبنی بر اینکه در دقیقه ۸۳ و وقتی که بازیکن این تیم در حال خروج از زمین بود بازیکن ذوب آهن او را هل داد گفت: من چنین چیزی ندیدیم. حرف برای زدن زیاد است. کاری نکنید که فوتبال بانوانمان محو شد. شب گذشته چیزهایی دیدم که تا به حال ندیده بودم. بازیکن حریف به راحتی به من توهین می کرد.

خراسانی در ادامه افزود: اگر داور در نیمه اول حداقل دو نفر از سیرجان را اخراج می کرد چنین اتفاقاتی نمی افتاد. به نظرم به جای دو نفر باید پنج بازیکن این تیم اخراج می شد.

سرپرست تیم ذوب آهن در ادامه بیان کرد: بازیکن من شب گذشته به خاطر ضربه ای که به سرش خورد به حدی حالش بد شد که تا ساعت سه بامداد بیمارستان بستری بود. بازیکنی که ادعای تیم ملی دارد باید الگوی بقیه باشد ولی در عکس ها مشخص است که بازیکن ملی پوش سیرجان، بازیکن نوجوان من را می زند. او چه الگویی است؟