قوچان نژاد: موفقیت تیم از موفقیت من مهم تر است

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد موفقیت تیمی خیلی از موفقیت فردی خود مهمتر است.

  1. یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۳۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
قوچان نژاد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از sportsradio، رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی در زمستان و نقل و انتقالات زمستانی راهی تیم سیدنی استرالیا شد ولی در گلزنی چندان موفق نبوده و شروع کندی در این تیم داشته است. او تنها یک گل به ثمر رسانده است.

قوچان نژاد درباره حضور در این تیم و ارزیابی خود از عملکردش در سیدنی گفت: قبل از این که به لیگ استرالیا بیایم، شناختی از این لیگ نداشتم و صادقانه باید بگویم که لیگ استرالیا بسیار سخت و پیچیده است و تمام بازی ها دشواری های زیادی دارد. شباهت زیادی بین لیگ استرالیا و لیگ دسته یک انگلیس وجود دارد که من قبلاً در آن بازی کردم و تمام بازی ها بسیار سخت و نزدیک است. تمام تمرکز من این است که تیم بتواند در بازی برابر پورث گلوری موفق باشد. موفقیت تیم خیلی مهم تر از موفقیت من است و برای من این مساله بسیار مهم است. امیدوارم بتوانیم در این دیدار که برای موفقیت تیم در فصل مهم است به نتیجه خوبی دست یابیم. این بازی بازی دو تیم نزدیک به هم است و شبیه یک فینال است.

او در ادامه صحبت های خود گفت: خیلی خوشحال هستم که این جا هستم و بی صبرانه منتظر کسب نتیجه تا پایان فصل هستم و بتوانم باعث موفقیت تیمم شود. خوشبختانه هواداران خیلی از ما حمایت کردند و تمام بازیکنان نیز متمرکز هستند تا بتوانند نتیجه خوبی را به دست بیاوریم. می خواهیم در آخرین دیدار به خاطر کاپیتان مان که بازی آخر خود را انجام می دهد به برتری برسیم و با خاطره خوب بتوانیم او را بدرقه کنیم و دوران فوتبالش تمام شود. من فقط به این دیدار فکر می کنم و به بعد از آن فکر نمی کنم چون می توانیم مذاکره کنیم. الان زمان خوبی برای این نیست که درباره آینده صحبت کنیم. خوشحال می شوم به سوال شما درباره آینده بازی من، بعد از این دیدار صحبت کنیم.