اوکتاویو: به خاطر بالا رفتن پرچم ایران خوشحال می شدم

باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پیش از ترک ایران در صحبت های بیان کرد که که با وجود برگشت به برزیل همیشه برای حمایت از تیم ملی ایران آماده است.

  1. یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۴:۴۱ (۱ سال،۴ ماه قبل)
اوکتاویو
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مارکو اوکتاویو، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اظهار کرد: می خواهم درباره تاریخچه ای که از سال ۲۰۱۲ در ایران داشتم صحبت کنم. درباره توسعه فوتبال ساحلی. روزهای بسیار زیبایی در اینجا با هم داشتیم. در مدت فعالیت در ایران ۱۶ عملکرد خوب داشتیم و ۱۶ مقام برای ایران کسب کردیم. تعداد دفعات زیادی به خاطر بالا رفتن پرچم ایران خیلی خوشحال شدم. ما حتی دو جام بین قاره ای به دست آوردیم و در کل توانستیم تیم های برزیل، ایتالیا، روسیه و اسپانیا را شکست بدهیم.

او ادامه داد: پس ما ثابت کردیم تیم دوم جهان هستیم. همگی به تیم ما احترام بسیار زیادی می گذارند. از حمایت های دپارتمان فوتبال ساحلی و فدراسیون فوتبال که همیشه به تیم ما اعتقاد داشتند و همه تلاش شان را کردند تشکر می کنم. ما احترام زیادی در سطح جهان به دست آوردیم. بسیاری از بازیکنان ما در مسابقات لیگ اروپا به خدمت گرفته می شوند؛ و بازیکنان ایرانی زیادی را می بینیم که عناوین بین المللی زیادی مثل بهترین دروازه بان جهان و بهترین بازیکن جوان جهان را به دست آورده اند. به این دستاوردها افتخار می کنم.

اوکتاویو در پایان بیان کرد: باید به نکته ای اشاره کنم که از گفتن آن بسیار ناراحتم. این که باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم چون یک مشکل جدی خانوادگی در برزیل برای من پیش آمده است. اما در آینده همیشه با شما خواهم بود و هر زمان که دپارتمان فوتبال ساحلی نیاز به کمک من داشته باشد برای حمایت از تیم ملی فوتبال ساحلی ایران آماده و با انگیزه خواهم بود. امیدوارم به زودی شما را ببینم. دوست تان دارم و خداحافظ.