عراقی زاده: بازیکنی به کادرفنی تحمیل نکردیم

از مس شکایتی نداریم

قائم مقام باشگاه گیتی پسند اصفهان می گوید در زمینه اختلاف با باشگاه مس سونگون شکایتی از این باشگاه نخواهند کرد.

  1. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۲۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
محمد حسین عراقی زاده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد حسین عراقی زاده، قائم مقام باشگاه گیتی پسند ، درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال گیتی پسند پیش از شروع فصل جدید، گفت : هفته گذشته بودجه سال ۱۳۹۸ خود را تقدیم هیأت مدیره کردیم ولی با دریافت مجوز از یک ماه پیش و به دلیل این که زمان را از دست ندهیم وارد فصل نقل و انتقالات شدیم.

او افزود: با نظر هیأت مدیره و پس از بررسی گزینه ها به این نتیجه رسیدیم فصل را با حمید بی غم که سابقه حضور درخشان در گیتی پسند داشته آغاز کنیم و فهرست کادر فنی و بازیکنان مد نظرش را دریافت و با آنان مذاکره کردیم.

عراقی زاده هم چنین درباره این که گفته می شود برخی بازیکنان از سوی باشگاه به کادر فنی تحمیل شده اند؟ توضیح داد: هیچ شخصی یا بازیکنی را به سرمربی تیم تحمیل نمی کنیم و در گیتی پسند با نظر سرمربی همه افراد منصوب می شوند. در این زمینه مشورت هست ولی نظر نهایی را سرمربی تیم خواهد داد و هرگونه صحبت دیگری شیطنت افراد مغرض است.

قائم مقام گیتی پسند با اشاره به عوامل جدا شده، گفت : اعضای باشگاه با رضا لک در چند مورد اختلاف نظر داشتند ولی نمی توان از زحمات او به سادگی گذشت. هم چنین نفراتی که امسال از کادر ما جدا شده اند همگی زحمات خود را کشیدند و از آن ها سپاسگزاریم. مهدی جاوید نیز بازیکن بزرگی است که از جمع ما رفت. او با ما قرارداد نداشت و تصمیم گرفت تیم دیگری را تجربه کند.

قائم مقام گیتی پسند درباره وضعیت افشین کاظمی نیز تصریح کرد: نامه او را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و منتظر جواب هستیم. افشین ترک تمرین کرده و ما در همان زمان موضوع را به هیأت فوتبال نیز کتباً اعلام کردیم.

این مقام مسؤول باشگاه گیتی پسند درباره صحبت های مدیر حقوقی باشگاه درباره تخلف محمد شجری و اولادقباد به ، گفت : آقای طباطبایی طبق آئین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال و فیفا کاملاً صحیح اعلام نظر کرده اند ولی ما بنا نداریم از طریق شکایت موضوع را پیگیری کنیم چون اولاً باشگاه مس نماینده ایران در آسیاست ثانیاً این دو بازیکن سال قبل برای باشگاه زحمات زیادی کشیدند و کنار سایر بازیکنان تمام تلاش خود را برای اعتلای نام گیتی پسند و قهرمانی کردند. همان طور که مدیرعامل مس نیز عنوان کرد این مساله بین دو باشگاه حل خواهد شد ولی مسلم اولاقباد درباره مصاحبه خود و نشر اکاذیب به مدیران باشگاه باید توضیح دهد که امور حقوقی ما پیگیر موضوع است. ما هیچ بازیکنی را به زور نگه نخواهیم داشت و بازیکنی که با ما قرارداد ندارد خودش می تواند تصمیم بگیرد.

قائم مقام گیتی پسند هم چنین درباره اعداد و ارقام قرارداد بازیکنان در گیتی پسند، اظهار کرد: ما بخش خصوصی هستیم و با بودجه ای مشخص و محدود و شاید نتوانیم با رقیبان خود که بودجه دولتی دارند پا به پا حرکت کنیم. این هم طبیعی است چون گیتی پسند از هیچ کمک برونی بهره نمی برد. قطعاً بازیکنانی که امسال جذب کرده ایم از بهترین های ایران هستند و امیدواریم سال خوبی را به پایان برسانیم. امسال سال مهمی برای تیم ملی است و همه باید به موفقیت تیم ملی کمک کنیم ولی انتظار داریم افراد مسؤول تعامل بهتری با باشگاه ها و اعلام برنامه خود داشته باشند.