صحبت های قوچان نژاد بعد از قهرمانی در A لیگ استرالیا

مهاجم ایرانی تیم سیدنی استرالیا قهرمانی با این تیم در A لیگ را وصف نشدنی توصیف کرد.

  1. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۳۸ (۱ سال،۴ ماه قبل)
رضا قوچان نژاد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در دیدار نهایی برای تعیین قهرمان فصل ۲۰۱۹ لیگ استرالیا دو تیم پرت گلوری و سیدنی برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود و این ضربات بود که یاران قوچان نژاد توانستند حریف خودشان را شکست دهند و به عنوان قهرمانی دست یابند.

رضا قوچان نژاد بعد از قهرمانی در لیگ استرالیا گفت: احساس فوق العاده ای دارم. نمی توانم حسم را بعد از قهرمانی در لیگ توصیف کنم. من در زمستان به تیم اضافه شدم و بازیکنان استقبال خوبی از من به عمل آوردند. نمی دانستم باید انتظار چه چیزی را داشته باشم و قطعاً به زمان نیاز دارم تا بتوانم خودم را به شرایط وفق دهم. در راه این قهرمانی همه تمام تلاش خودشان را به خرج دادند و هر چه در توان داشتیم در بازی های خودمان نشان دادیم و با شایستگی عنوان قهرمانی را به دست آوردیم.

او در بخش پایانی صحبت های خود گفت: من به بازیکنان تیم اعتماد کامل داشتیم و می دانستم حتی اگر بازی به پنالتی کشیده شود، تیم ما توان بردن و قهرمانی را دارد که در نهایت همین هم شد. البته پنالتی خیلی بستگی به شانس دارد و ما نشان دادیم که علاوه بر تیم خوب بودن، شانس هم داریم.