تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره گیری از جام حذفی

مدیرعامل باشگاه سپاهان شرایط ۵۰ درصدی هواداران سپاهان و پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی را ناعادلانه خواند و تهدید کرد در صورتی که این حق سپاهان رعایت نشود سپاهان از جام حذفی کناره گیری می کند.

  1. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۰۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مسعود تابش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مسعود تابش در برنامه ضربه آزاد در خصوص اختصاص ۵۰ درصدی ورزشگاه به هواداران هر دو تیم گفت: در این مورد خاص بحث ۵۰ درصد طی این چند روز مطرح شده است و برای من بسیار عجیب است. اگر می فرمایند در سال گذشته تصویب شده چرا تاکنون به هیچ باشگاهی ابلاغ نشده بود؛ حتی در جلسه شورای تأمین آن ها هم گفتند به هیأت فوتبال اطلاع داده نشده است.

او افزود: بحث ۵۰ درصد در فینال در یک شهر بی طرف منطقی، معقول و عرف است. در فینال جام حذفی باشگاه های انگلیس هم این گونه شد بازی در شهر بی طرف و با رعایت اختصاص ۵۰ درصدی به هواداران دو تیم برگزار شد. در این مرحله این نوع سهمیه بندی درست نیست و من آن را نمی فهمم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: اگر نص صریح قانون هم بود با توجه به شرایط موجود باید تدابیر دیگری در نظر می گرفتند درصورتی که چنین نیست. در بازی روز هشت خرداد بر اساس جدول و شرایط و آئین نامه بازی قبلی پرسپولیس در آزادی به میزبانی آن ها بود و ما در کرمان میهمان مس کرمان بودیم و بر اساس قانون در نیمه نهایی ما میزبان هستیم، پس شرایط میزبانی چه می شود و این شرایط میزبانی نیست.

وی افزود: این بازی حساس برای ما بسیار مهم است، برای همه اعضا شورای تأمین هم جای تعجب است. طی روزهای گذشته در این خصوص شهر و استان اصفهان ملتهب شده است. بسیاری از هواداران زنگ می زنند و پیام می دهند که چرا اعتراض نمی کنید.

او گفت: ما با توجه به این که در فرهنگ شاهین بزرگ شدیم و وابسته به رنگ پیراهن و اسم نیستیم یاد گرفته ایم از راه معقول پیگیر این قضیه باشیم. هواداران فکر می کنند ما ساکت هستیم و کاری نکرده ایم. درصورتی که به مراجع ذی صلاح نامه نوشتیم و اعتراض خود را اعلام کرده ایم. مطمئناً پیگیر این قضیه هستیم و اهل جاروجنجال نیستیم.

تابش تاکید کرد: اگر این گونه باشد ما از جام حذفی به نشانه اعتراض کناره گیری می کنیم. اگر با شرایط ۵۰ درصدی باشد من نمی دانم چه کسی می خواهد امنیت بازی را تأمین کند.